Hlavní obsah

Střihavka, Pavlíček, Kulhánek, Dragoun. Česká kapela snů na turné

5. 3. 2014, 9:58
Novinky, Stanislav Dvořák

Projekt Supergroup.cz neboli sestava domácí rockové elity (Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Jan Hrubý, Vladimír Guma Kulhánek a Miloš Meier) vyráží na jarní turné a 17. března se zastaví v pražském Lucerna Music Baru.

Foto: Martin Hasil

Česká Supergroup

Článek

Supergroup plánuje také koncerty v Plzni (12. března, KD Šeříkovka), Jablonci (2. dubna, Eurocentrum), Ostravě (10. dubna, Fabric) nebo v Brně (17. dubna, K.C. Semilasso).

Tato kapela snů vznikla na základě přání samotných fanoušků, kteří si složení odhlasovali. Poprvé se představila loni v březnu na čtvrtém brněnském Beatfestu, jenž byl beznadějně vyprodán.

Foto: Petr Horník, Právo

Michal Pavlíček z Pražského výběru.

Kytarová sóla obstará Michal Pavlíček, ikona Pražského výběru a autor mezinárodně uznávaných soundtracků i muzikálů, vokály špičkový rockový a muzikálový zpěvák, Pavlíčkův dlouholetý kolega z BSP Kamil Střihavka. Basovou legendu Vladimíra Kulhánka (Flamengo, Krausberry, ETC) také není třeba představovat, podobně jako klávesáka Romana Dragouna a houslistu Jana Hrubého. Na bicí hraje Miloš Meier.

Foto: Sony Music

Kamil Střihavka pro turné rozšířil sestavu své doprovodné kapely.

Stejně hvězdný jako sestava bude i repertoár. Kapela se zaměřila na předělávky klasik od Free, Deep Purple, AC/DC, Led Zeppelin, Stromboli či ETC.

Jako předkapela se má představit duo Skořepa & Tokhi. Vstupenky jsou v prodeji na pokladně Lucerna Music Baru za 250 korun a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě bude 300 korun.

Reklama

Výběr článků