Hlavní obsah

Nová alba: Twenty One Pilots, Monster Magnet, P!nk či Dirty Old Dogs

26. 5. 2021, 7:00
Právo, Jaroslav Špulák

Z várky alb, která vyšla před několika dny, byla nejočekávanější novinka americké dvojice Twenty One Pilots. Písničky z ní představí příští rok na festivalu Colours of Ostrava, kde bude hlavní hvězdou. Monster Magnet vydali kolekci svých oblíbených předělávek, Pink koncertní desku a Dirty Old Dogs svou novinku.

Foto: Novinky

Nová alba

Článek

Twenty One Pilots: Scaled And Icy

Již šesté studiové album americké kapely Twenty One Pilots obsahuje prvky alternativního popu, rapu, rocku i elektroniky. Vznikalo během pandemie covidu-19. Kolekce je na první poslech poměrně optimistická, nedisponuje ale výjimečnými skladbami.

Foto: Fueled by Ramen

Nové album

Monster Magnet: A Better Dystopia

Americká kapela Monster Magnet se na svém aktuálním albu dostala k předělávkám. Vybrala si své oblíbené skladby a natočila je po svém. Na desce jsou písně od Hawkwind, Pentagram, Poobah, The Scientists a dalších.

Foto: Napalm

Nové album

P!nk: All I Know So Far: Setlist

Americká zpěvačka P!nk přichystala dokument ze svého Beautiful Trauma Tour. Na albu k němu je šestnáct skladeb. Vládne jim výběr z těch nejpopulárnějších, které P!nk ve svém repertoáru má. Doplnily je coververze a nové písně z poslední doby.

Foto: Sony Music

Nové album

Dirty Old Dogs: Let’s Burn Heaven Again

Třetí deska české neo-psychedelicrockové kapely Dirty Old Dogs vznikla v kapelním studiu. Mixu a masteru se chopil Michal Amák Šťastný z Golden Hive. V písních je, podle slov kapely, příběh změn v životě člověka, bez kterých nelze dojít katarze.

Foto: Indies Scope

Nové album

Může se vám hodit na Zboží.cz:

Reklama

Související témata:

Výběr článků