Hlavní obsah

Nová alba: Static-X, DMA’s a Nikki Yanofsky

15. 7. 2020, 7:00
Právo, Jaroslav Špulák

V době letních prázdnin tradičně moc alb nevychází. Letos to nepříznivě ovlivňuje i skutečnost, že mnozí umělci stále čekají, až pandemie koronaviru poleví a okolnosti budou obvyklé. V posledních dnech se nicméně na trhu objevilo zajímavé album amerických Static-X, australských DMA’s a Kanaďanky Nikki Yanofsky.

Foto: Novinky

Nová alba

Článek

Static-X: Project Regeneration Vol. 1

Zpěvák a frontman americké kapely Static-X Wayne Static zemřel v listopadu 2014 po předávkování drogami a alkoholem. V době jeho smrti byli odcizeni on a zakládající členové kapely. Na novém albu jsou konečné verze demosnímků, které pořídil před svým skonem. Ostatní členové kapely na nich začali pracovat před dvěma lety.

Foto: Otsego Group

Nové album

DMA’s: The Glow

Australská scéna u nás není příliš známá. Přesto je dobré o ní něco vědět. Třeba to, že slušné renomé na ní má i indierocková kapela DMA’s. Její třetí album bylo původně připraveno k vydání v dubnu 2020, ale v březnu kapela oznámila, že bude vydáno až v červenci. Důvodem byla koronavirová pandemie.

Foto: I Oh You

Nové album

Nikki Yanofsky: Turn Down the Sound

Album kanadské zpěvačky Nikki Yanofsky se mělo původně jmenovat Black Sheep. Jeho název byl ale nakonec změněn. Žánrově se nejvíce blíží r’n’b. Vznikalo ve dvou týdnech loni v dubnu.

Foto: eOne Music

Nové album

Může se vám hodit na Zboží.cz:

Reklama

Související témata:

Výběr článků