Hlavní obsah

Nová alba: Peter Aristone, Tereza Mašková, Hana Hegerová a další

17. 6. 2020, 7:01
Právo, Jaroslav Špulák

Pár dnů před kalendářním nástupem léta se na trhu objevila nová alba Petera Aristona, Terezy Maškové nebo britského hudebníka Jack Garratta. Doplňuje je reedice desky Hany Hegerové.

Foto: Novinky

Nová alba

Článek

Peter Aristone: The Hit

Slovenský zpěvák Peter Aristone, jenž žije v Praze a koncertuje i ve světě, vydal své druhé album The Hit. Spoluproducentem mu byl Mark Plati, bývalý spolupracovník Davida Bowieho. Vznikla zdařilá a velmi osobní kolekce v poprockovém duchu s nádechem alternativy.

Foto: BrainZone

Peter Aristone: The Hit

Tereza Mašková: Zmatená

Tereza Mašková vyhrála v roce 2018 SuperStar a nyní vydává své první regulérní album s písněmi, které pro ni s její pomocí přichystali oslovení autoři. Na desce jsou její duety s Markem Ztraceným, Ondřejem G. Brzobohatým a již zesnulým Alešem Kubátem.

Foto: Warner Music

Tereza Mašková: Zmatená

Hana Hegerová: Potměšilý host

Třiatřicet let od prvního vydání se na trh dostala speciální edice alba Hany Hegerové Potměšilý host – písně Petra Hapky na slova Michala Horáčka. Vyšla na cédéčku obohacená o sedm bonusových písní a ve výpravném obalu na LP desce, v níž je poukaz s kódem, jenž zdarma umožní stažení původní verze alba.

Foto: Supraphon

Hana Hegerová: Potměšilý host

Jack Garratt: Love, Death & Dancing

Brit Jack Garratt je rozkročen mezi žánry. Potvrzuje to i na svém druhém studiovém albu. Jeho základy už byly nachystané v roce 2017, ale on tehdy usoudil, že nemá k dispozici kvalitní materiál. Spojil se následně s producentem Jacknifem Leem a začali pracovat na nových skladbách.

Foto: Island

Jack Garratt: Love, Death & Dancing

Může se vám hodit na Zboží.cz:

Reklama

Související témata:

Výběr článků