Hlavní obsah

Nová alba: Lucie Vondráčková, Carla Bruni i Bonnie Tyler

3. 4. 2013, 8:11
Právo, Jaroslav Špulák

Jako dámská jízda by se dal označit přehled nových desek tohoto týdne. Mezi ty nejočekávanější totiž patří nahrávky Lucie Vondráčkové, Carly Bruni nebo Bonnie Tyler.

Článek

Lucie Vondráčková: Oheň

Foto: BrainZone

Nová alba

Nejnovější album Lucie Vondráčkové nabízí, kromě prvního singlu Co s tou touhou, i hit loňského léta z filmu Rebelka nazvaný Kdy vzlétnu já. Na kolekci je rovněž vánoční duet s Petrem Kolářem Vánoce bílý, titulní píseň z filmu Babovřesky S láskou nám je líp nebo duet Byla to láska s Michalem Davidem. Album je laděno do tanečních rytmů.

Carla Bruni: Little French Songs

Foto: Naive

Nová alba

Bývalá první dáma Francie Carla Bruni vydává nové album. Prvním singlem je skladba Chez Keith et Anita, poskládaná ze vzpomínek na vztah kytaristy Rolling Stones Keitha Richardse s italskou herečkou Anitou Pallenberg. Album nazvané Little French Songs je její čtvrté.

Bonnie Tyler: Simply Believe

Foto: Sony Music

Nová alba

Slavná rocková zpěvačka a interpretka takových hitů jako It’s a Heartache nebo Moonlight Shadow se nedávno usadila ve Francii a natočila tam po letech mlčení nové album. Obsahuje zčásti aktualizované verze jejích nejslavnějších písní a také novinky, které napsal pro její originální chraptivý hlas Stuart Emerson.

Lil Wayne: I Am Not A Human Being II

Foto: Universal Music

Nová alba

Americký rapper Lil Wayne vydává své desáté album, pokračování kolekce I Am Not Human Being z roku 2010. Novince předcházel singl Bitches Love Me, pro rádia byl název zkrácen pouze na Love Me. Mezi hosty se na desce objevují Drake, Nicki Minaj, Boo, 2 Chainz, Big Sean a Future.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers: Perly swingu

Foto: EMI Music

Nová alba

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers se rozhodli nabídnout ty vůbec nejkratší hudební perly, jež po sobě světový swing 30. a 40. let zanechal. Zběsilé, virtuózní kusy střídají nesmrtelné sladké melodie. Žhavý americký swing zvedá ze židlí, české písně konejší nervy posluchačů.

Krokus: Dirty Dynamite

Foto: Sony Music

Nová alba

Švýcarská heavymetalová kapela Krokus oslaví příští rok 40 let. Za dobu své kariéry prodala více než 13 miliónů nosičů. Po rozpadu se v roce 2008 opět sešli a jejich comebackové album Hoodoo (2010) se dostalo na první místo švýcarských prodejních hitparád. Nyní přicházejí s novým albem Dirty Dynamite a opět jsou na ní ostří jako břitva.

Reklama

Související témata:

Výběr článků