Hlavní obsah

Herec Monteith ze seriálu Glee byl nalezen mrtvý v hotelu

14. 7. 2013, 8:34 • Aktualizováno 14. 7. 2013, 15:10

Jednatřicetiletý kanadský herec Cory Monteith, který se proslavil rolí středoškolského studenta Finna v hudebním televizním seriálu Glee, byl v sobotu nalezen mrtvý v hotelu ve Vancouveru. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na místní policii.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Cory Monteith ze seriálu Glee byl nalezen mrtev Video: Reuters

 
Článek

Kanadské úřady uvedly, že příčina smrti není zatím známá, nic však prý nenaznačuje tomu, že by se Monteith stal obětí násilného činu.

V dubnu letošního roku Monteith dobrovolně nastoupil na léčení kvůli užívání návykových látek, připomněla agentura AP. Nebyla to přitom jeho premiérová odvykací léčba; tu první absolvoval kvůli problémům s drogami a alkoholem už ve svých 19 letech.

Foto: Profimedia.cz

Herec Cory Monteith s přítelkyní Leou Michele

Tělo mladé herecké seriálové hvězdy bylo nalezeno v hotelovém pokoji herce v 21. patře hotelu Fairmont Pacific Rim v centru Vancouveru. Hotelový personál mrtvého našel poté, co se herec nepřišel ve stanoveném čase odhlásit z pobytu.

Muzikál Glee, který od roku 2009 vysílá americká televizní stanice Fox, se stal fenoménem popkultury. Mladé hvězdy vynesl ke slávě a použité písně i jejich coververze vystřelil na špičky hitparád. Pohledný Monteith v seriálu ztvárnil roli hlavního zpěváka školního sboru a fotbalisty střední školy McKinley.

Foto: Profimedia.cz

Herec Cory Monteith, známý z populárního seriálu Glee, zemřel ve věku 31 let.

Reklama

Související témata:

Výběr článků