Hlavní obsah

Helena Vondráčková našeptávala hlavním hrdinkám filmu Ženská pomsta

24. 6. 2020, 15:24
Právo, jaš, kul

Dokončovací práce na nové české komedii Ženská pomsta jsou v plném proudu. Zatímco režisér Dušan Rapoš vybírá nejlepší záběry tří hlavních hrdinek Mahuleny Bočanové, Jany Paulové a Evy Vejmělkové, interpretka stejnojmenné titulní písně Helena Vondráčková se pustila s režisérem Davidem Beránkem do natáčení videoklipu.

Foto: archiv filmu Ženská pomsta

Helena Vondráčková ve studiu při natáčení klipu k písni.

Článek

Autory písničky jsou Lešek Wronka a Petr Šiška. Šaty a kostýmy Táni Kovaříkové podtrhly příběh, ve kterém Vondráčková hlavním hrdinkám nabízí různé typy pomsty a manželové Miroslav Etzler, Petr Rychlý a Robert Jašków se nestačí divit.

„Ve studiu vládla fantastická atmosféra a pevně věřím, že se přenese i do klipu k písni, která nebude chybět na mém novém autorském albu, jehož křest proběhne 9. září 2020 na premiéře filmu Ženská pomsta v pražské Lucerně,“ řekla Helena Vondráčková.

„Videoklip k písni bude příjemnou pozvánkou do kina, a i když děj filmu neprozradíme, ukážeme řadu humorných situací, které ve filmu uvidíte,” naznačil režisér David Beránek.

Vondráčková se ve filmu objeví v roli zdravotní sestry, jež sekunduje Pavlu Zedníčkovi. Kromě nich a hlavních hrdinů v něm budou hrát i Jakub Kohák, Dana Morávková, Adam Mišík, Tomáš Kraus, Michal Kavalčík či Dominika Myslivcová.

Reklama

Související témata:

Výběr článků