Hlavní obsah

DiCaprio, Streepová a Perry z Přátel v komedii o konci světa, kterému lidi neuvěří

15. 10. 2020, 10:35
Novinky, Stanislav Dvořák

Dlouhá řada hvězd figuruje v připravované komedii režiséra Adama McKaye Don’t Look Up. Mimo jiné Leonardo DiCaprio, Meryl Streepová, Matthew Perry, Jonah Hill, Cate Blanchettová, Jennifer Lawrencová a Timothée Chalamet.

Foto: Bontonfilm

Leonardo DiCaprio ve filmu Vlk z Wall Street.

Článek

Adam McKay chystá svou novinku pro internetový Netflix a obsazení vypadá skoro jako plýtvání hvězdami – i nejmenší roličky hrají herci, kteří by utáhli vlastní blockbuster. Natáčení začne už v listopadu v americkém Bostonu. McKay s Kevinem Messickem se ujmou rolí producentů.

McKay si sám napsal také scénář o dvou vědcích, kteří zjistili, že se na lidstvo řítí meteorit a už za šest měsíců dojde ke katastrofě. Vydávají se varovat celý svět, ale reakce je překvapí. Nikoho to nezajímá. Lidé si z nich dělají srandu.

Foto: Profimedia.cz

Meryl Streepová

Foto: Cinemart

Jennifer Lawrencová

Režisér Adam McKay sice není považován za geniálního umělce, ale minimálně filmy Zprávař: Příběh Rona Burgundyho nebo Sázka na nejistotu se mu povedly. Jeho humor nikdy nebyl mainstreamový a fanoušci doufají, že to tak zůstane.

Foto: Profimedia.cz

Matthew Perry

Leonardo DiCaprio teď současně připravuje i historické drama s režisérem Martinem Scorsesem Killers of the Flower Moon a Streepová bude hrát v hudební komedii The Prom.

Reklama

Výběr článků