Hlavní obsah

Batgirl za 100 milionů dolarů jde do stoupy. Film je tak špatný, že ho neuvedou

3. 8. 2022, 14:11

Americký komiksový film Batgirl je evidentně tak strašný, že se ho vůbec neodváží uvést. Společnost Warner Bros. rozhodla, že nepůjde ani do kin, ani na streamovací platformy.

Foto: Warner Bros.

Batgirl

Článek

Rozpočet filmu se podle amerického tisku pohybuje zhruba mezi 70 a 100 miliony dolarů (1,7 až 2,4 miliardy korun). Proběhly testovací projekce a reakce lidí byly tak hrozné, že žádná premiéra nebude. Firma raději spočítá ztráty, než aby ještě víc poškodila značku.

Podle zdroje z oboru, který si nepřál být jmenován, je to tak špatné, že film nejde ani sestříhat nebo opravit. Batgirl měli na starosti belgičtí režiséři s marockými kořeny Adil El Arbi a Bilall Fallah, natáčela se ve skotském Glasgow.

Ve snímku, který zřejmě nikdy neuvidíme, byla hlavní postavou odvážná dívka (Leslie Grace). S ní si zahráli J. K. Simmons, Michael Keaton nebo Brendan Fraser.

Stallone nedá pokoj s pokračováními, ožije i ruský boxer Drago

Na začátku jednal o roli i Sylvester Stallone, který měl ztvárnit zápornou postavu jménem Firefly, ale nedohodl se na podmínkách, a tak v Batgirl není, čehož určitě litovat nemusí.

Původně byla ohlášena premiéra snímku na platformě HBO Max, ale uvažovalo se i o kinech.

Reklama

Související témata:

Výběr článků