Hlavní obsah

Beats for Love do Ostravy přiveze Armina van Buurena

5. 2. 2020, 16:01
Právo, Aleš Honus

Osmému ročníku tanečního festivalu Beats for Love bude vévodit holandská hvězda, DJ a producent Armin van Buuren, který po mnoho let okupuje nejvyšší příčky světového DJ žebříčku. O účasti hlavní hvězdy informovali pořadatelé festivalu ve středu.

Foto: Beats for Love

Armin van Buuren

Článek

Legendární Armin van Buuren je pětinásobným vítězem globální DJ ankety DJ Mag Top 100 DJs. „Žádný jiný DJ na světě dosud nezískal tolik vítězství, Armin navíc jako jediný vyhrál tuto anketu čtyřikrát po sobě. Je jedním ze zakladatelů a hlavní postavou vydavatelství Armada Music a jeho rádiová show A State Of Trance má aktuálně 950 odvysílaných dílů a patří mezi nejposlouchanější rádiové show zaměřené na trance – každý týden ji poslouchá více než 700 tisíc lidí,“ informoval zástupce pořadatelů Matyáš Ožana.

Návštěvníci se mohou podle něj těšit také na dalších 500 tuzemských i zahraničních hvězd. „Je to nejvyšší číslo interpretů v historii festivalu,“ dodal Ožana.

Hlavní stage letos bude hostit i belgického DJe a producenta Lost Frequencies, který patří mezi dvacítku nejlepších DJs světa roku 2019. Chybět nebude ani nizozemský DJ a producent Maduk, který patří mezi nejzásadnější postavy liquid & mainstream D Ze stejné země se představí také DJ a producent Maurice West, který i přes svůj nízký věk spolupracoval se jmény jako Hardwell, Tiësto či Headhunterz.

Drum & Bass Stage pod vysokou pecí letos ovládne anglický král double & triple dropů A.M.C., až z Nového Zélandu dorazí duo DJs a producentů State of Mind, které je na scéně už 15 let. Vystoupí zde také ukrajinští DJs a producenti Agressor Bunx a jednou z perliček tohoto pódia bude vystoupení venezuelského Zardonica spolu s frontmanem kapely The Qemists Olivereme Simmonsem, který si říká Fickle6.

Nejlepší letní festivaly v ČR 2022: Votvírák, Colours of Ostrava a další

Festivaly

Reklama

Výběr článků