Hlavní obsah

Dva letní koncerty skupiny Lucie jsou zrušeny

11. 6. 2020, 14:54
Právo, jaš

Skupina Lucie měla na začátku prázdnin vystoupit dvakrát pod širým nebem. Kvůli pandemii koronaviru ale byly její festivalové koncerty 2. července v Praze a 4. července ve Slavkově u Brna zrušeny.

Foto: Ondřej Pýcha

Skupina Lucie nebude moci vystoupit.

Článek

V Praze v Sinobo aréně se měl konat festival Prague Rocks 2020. Kromě Lucie na něm měli zahrát i No Name a Lake Malawi. Do Horního Slavkova byl zase nachystán Slavkov Open Air, na němž ser kromě Lucie měli představit i Dan McCafferty, Markéta Irlglová nebo kapela Doctor Victor.

Pořádající společnost uvedla: „V případě, že se akce ruší, je pořádající agentura Live Nation Czech Republic, s. r. o. v souladu se zákonem č. 247/2020 Sb. o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí povinna zákazníkovi nabídnout poukaz v minimálně stejné hodnotě, jaká je hodnota původní zakoupené vstupenky na zrušenou akci.”

Tento poukaz bude vydán ticketingovým operátorem Ticketportal nebo Ticketmaster Česká republika. Zákazník poté může uplatnit poukaz při dalším nákupu z nabídky pořadatelem nabízených akcí.

Reklama

Výběr článků