Článek
Nehoda se stala krátce po půlnoci na třídě Svobody. „Jednadvacetiletý řidič automobilu značky Mercedes-Benz při odbočování srazil jednadvacetiletou chodkyni, která mu neočekávaně vběhla do cesty,“ informoval v pondělí policejní mluvčí Jaroslav Herzán.
Žena byla se zraněními převezena k ošetření do Fakultní nemocnice v Olomouci. Co přesně se jí stalo, policisté neupřesnili.
Jak se ukázalo, byla silně opilá. „Měla pozitivní dechovou zkoušku s výsledkem přes tři promile alkoholu,“ poznamenal Herzán s tím, že u řidiče auta byla dechová zkouška negativní.

