Hlavní obsah

Při tragické nehodě u Karlových Varů zemřela matka s dítětem

1. 8. 2021, 11:30 – Karlovy Vary • Aktualizováno 1. 8. 2021, 13:10

U Karlových Varů v neděli dopoledne došlo k tragické dopravní nehodě, při které zemřeli dva lidé, další tři lidé se zranili. Podle ČTK jsou obětmi dítě a jeho matka.

Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Ilustrační foto

Článek

Zranění byli převezeni vrtulníkem do nemocnice v Plzni. Silnice číslo šest směrem na Prahu u střelnice byla kvůli nehodě v obou směrech uzavřená, informoval krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Nehoda se stala v 10:25. Při střetu dvou aut skončilo jedno z nich na střeše. Na místě zasahovalo pět posádek záchranné služby.

Auto v Opavě dostalo smyk a narazilo do protijedoucího vozu, zraněné vyprošťovali hasiči

Krimi

Záchranáři aktivovali také leteckou záchrannou službu, která z místa převezla dvě zraněné do fakultní nemocnice v Plzni. Jednoho muže se středně těžkým zraněním převezli záchranáři pozemní cestou do Karlovarské krajské nemocnice.

„Záchranáři poskytli první pomoc také dvěma těžce zraněným osobám na místě, nezletilé dítě a matka, ti ale bohužel svým zraněním podlehli,” řekl mluvčí krajské záchranné služby Radek Hes.

Podle mluvčího policie je silnice uzavřena kvůli přistání vrtulníku i kvůli vyšetřování nehody. Objízdná trasa pro osobní a autobusovou dopravu vede přes ulici Pražská. Pro nákladní dopravu objízdná trasa neplatí.

Podle serveru dopravniinfo.cz bude silnice uzavřena přibližně do 14:30.

Reklama

Související témata:

Výběr článků