Hlavní obsah

Nárazy aut do stromů na jihu Čech nepřežili dva lidé, jednou z obětí bylo dítě

Aktualizováno

Hned ke dvěma smrtelným nehodám ve středu odpoledne vyjížděli dopravní policisté na jihu Čech. Po nárazu do stromu zemřel spolucestující řidičky v osobním vozidle na Táborsku a smrtelné zranění utrpěl i řidič auta, jež bouralo na Strakonicku.

Tragická nehoda na jihu ČechVideo: Aktu.cz

Článek

Právo o nehodách informoval mluvčí policie Milan Bajcura s tím, že k nehodám došlo po půl třetí odpoledne v rozmezí pár minut.

„Řidička osobního vozidla jela po silnici III. třídy mezi obcemi Želeč a Ústrašice, a z dosud nezjištěných příčin narazila do stromu u vozovky. Její spolujezdec podlehl na místě smrtelnému zranění. Zranění utrpěla i řidička. Přesné příčiny nehody vyšetřujeme,“ uvedl Bajcrura.

Podle informací agentury Aktu.cz při nehodě zemřel nezletilý. Věk ani pohlaví oběti nehody záchranka neupřesnila.

Foto: Aktu.cz

Tragická nehoda u Želče na Táborsku

Druhá nehoda se stala o několik minut později u Novosedel na Strakonicku, kde řidič také nezvládl řízení a narazil do stromu.

„I přes okamžitou resuscitaci mu už zdravotníci nemohli pomoci,“ konstatoval mluvčí.

Jen za duben už zemřelo na jihočeských silnicích sedm lidí, od začátku roku si pak nehody vyžádaly v Jihočeském kraji už 19 obětí.

Související články

Výběr článků

Načítám