Hlavní obsah

Na Benešovsku se střetl autobus a dvě auta, tři zranění

1:03
1:03

Chcete-li článek poslouchat, přihlaste se

Votice

Následky nehody tří aut v neděli řešili záchranáři s policií a hasiči na Benešovsku, kde se střetl autobus a dvě osobní auta. Záchranáři měli v péči tři lidi.

Nehoda tří vozidel na BenešovskuVideo: PF, Novinky

Článek

Nehoda se krátce po 12.00 stala u Votic na Benešovsku. Podle prvotních zjištění policie řidič autobusu nejspíš nedobrzdil a vrazil do osobního auta, které jelo před ním.

„Vlivem nárazu se osobní vozidlo odmrštilo do protisměru, kde se střetlo s dalším autem,“ uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.

Autobus převážel podle mluvčí třináct cestujících, nikomu se nic vážného nestalo. Dechová zkouška na alkohol byla u všech řidičů negativní.

Mluvčí záchranky Monika Nováková sdělila, že se zdravotníci postarali na místě o celkem tři lidi, z nichž dva odvezli do nemocnice k dalšímu ošetření.

Jeden pak podepsal tzv. negativní reverz, což je obecně prohlášení, v němž pacient odmítne lékaři doporučenou péči, a to při patřičném poučení o případných důsledcích takového rozhodnutí.

Okolnosti nehody dál prověřují dopravní policisté.

Nehoda tří vozidel na Benešovsku

Související témata:

Výběr článků

Načítám