Hlavní obsah

Na auto na Olomoucku spadl mohutný strom. Řidič měl neuvěřitelné štěstí

Štěpánov

Vzrostlý strom spadl v úterý odpoledne na projíždějící osobní auto poblíž Štěpánova na Olomoucku. Řidič může tvrdit, že se podruhé narodil. Z hrozivě vypadající nehody totiž vyvázl jen s oděrkami a bolestí za krkem.

Foto: HZS OLK

Řidič měl obrovské štěstí, strom auto zdemoloval

Článek

Nehoda se stala na silnici č. 466 mezi olomouckou městskou částí Chomoutov a Pňovicemi. „Vzrostlý strom spadl na vozidlo jedoucí po komunikaci,“ informovala mluvčí hasičů Lucie Balážová. Kmen auto zcela zdemoloval.

„Na místo vyjížděla záchranářská posádka. Muž si stěžoval na bolest za krkem a měl oděrky od skla. Jinak nic, měl štěstí,“ sdělila Novinkám mluvčí zdravotnických záchranářů Lucie Mikisková.

Muž byl převezen na oddělení urgentního příjmu Fakultní nemocnice v Olomouci.

Silnice musela být v obou směrech dočasně uzavřena. „Kmen jsme museli postupně pořezat a odstranit dřevo mimo vozovku,“ doplnila Balážová. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Šternberka.

Foto: HZS OLK

Kmen stromu dopadl na projíždějící auto

Výběr článků

Načítám