Článek
Nehoda se stala na silnici č. 466 mezi olomouckou městskou částí Chomoutov a Pňovicemi. „Vzrostlý strom spadl na vozidlo jedoucí po komunikaci,“ informovala mluvčí hasičů Lucie Balážová. Kmen auto zcela zdemoloval.
„Na místo vyjížděla záchranářská posádka. Muž si stěžoval na bolest za krkem a měl oděrky od skla. Jinak nic, měl štěstí,“ sdělila Novinkám mluvčí zdravotnických záchranářů Lucie Mikisková.
Muž byl převezen na oddělení urgentního příjmu Fakultní nemocnice v Olomouci.
Silnice musela být v obou směrech dočasně uzavřena. „Kmen jsme museli postupně pořezat a odstranit dřevo mimo vozovku,“ doplnila Balážová. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Šternberka.

Kmen stromu dopadl na projíždějící auto

