Článek
Policejní tísňová linka přijala oznámení o hromadné nehodě několika vozidel na 34. kilometru dálnice D46 po půl sedmé ráno.
„Po příjezdu na místo jsme zjistili, že tam došlo ke dvěma nehodám. V jednom případě šlo o střet tří osobních vozidel a ve druhém případě o střet osobního automobilu a dodávky. V obou případech byla příčinou nepřiměřená rychlost v kombinaci s nedodržením bezpečné vzdálenosti mezi vozidly. Celková škoda byla předběžně odhadnutá na 450 tisíc korun,“ informovala v pondělí před polednem policejní mluvčí Marie Šafářová.

Místo nehod na dálnice D46
U všech řidičů byly provedeny dechové zkoušky, které měly negativní výsledky.
„Jedna osoba byla se zraněním převezena na vyšetření a ošetření do Fakultní nemocnice v Olomouci,“ uvedla mluvčí s tím, že pár minut po osmé hodině se podařilo zprůjezdnit levý jízdní pruh. Kolem desáté hodiny po odstranění následků obou nehod byl zprůjezdněný i pravý pruh.