Hlavní obsah

Obchodní dům, který má nonstop otevřeno už 2100 dnů

6. 9. 2004, 17:42
Komerční článekKD Marketing

Každému z nás se alespoň jednou stalo, že v ten nejméně vhodný okamžik měli v obchodě zavřeno - ve tři hodiny ráno, před Vánoci, o víkendu... každému vyhovuje něco jiného a zdaleka ne všichni milujeme nedělní odpoledne v přecpaném hypermarketu. Zákazník chce nakupovat tehdy, když má čas a chuť - to by měl mít na paměti každý schopný obchodník.

Foto: Jitka Doubravová

Fotografie ze slavnostního předprodeje vstupenek

Článek

Bohužel, obchodů, které v tomto směru vycházejí vstříc svým zákazníkům, je jako šafránu. Jsou sice takové, které říkají, že mají otevřeno stále, ale nejspíš jen jediný obchod má otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a takto už šest let za sebou, bez jediné výjimky a bez jediné přestávky - Obchodní-dům.cz. A kromě toho - mají otevřeno v každém městě a každé vesnici!

Obchodní-dům.cz se specializuje na domácí spotřebiče a elektroniku. Petr Šebek, obchodní ředitel, nám to vysvětlil: "Jsme přesvědčeni, že zákazník dá přednost raději nákupu u odborníka, který má široký výběr, nabízí řadu doplňkových služeb a díky kontaktům na výrobce dokáže nabídnout výborné ceny. Desítky tisíc spokojených zákazníků si právě proto náš Obchodní-dům.cz oblíbily."

Kromě toho, že má Obchodní-dům.cz ze všech internetových prodejců domácích spotřebičů největší tradici (prodává už od roku 1998), drží na celý sortiment nabízeného zboží trvale nízké ceny. Zboží se prodává s výraznou slevou oproti doporučeným maloobchodním cenám a mimo tyto již poměrně vysoké slevy (až 20 %) na běžný sortiment je k dispozici stálá nabídka akčních modelů, kde jsou slevy ještě vyšší a dosahují běžně až k hranici 50 %. To znamená úsporu několika tisícikorun na jednom nákupu!

Bez stresu a bez tlačenic

Nejlepší je, že nakoupené zboží Obchodní-dům.cz doveze vlastní dopravou(!) až do vašeho bytu, zdarma a na rozdíl od většiny prodejců v kteroukoli denní hodinu, kterou si určíte - i večer. Výhodou je, že zboží vybalíte spolu s řidičem; máte tak jistotu, že jste dostali skutečně to, co jste si objednali a že je vše v pořádku.

Objednávku může kdokoli uskutečnit i naživo - telefonicky na bezplatné telefonní lince 800 150 005, kde každému zákazníkovi také rádi poradí.

Obchodní-dům.cz je podle zkušeností stálých zákazníků víc než jen běžným obchodním domem. Nákup lze uskutečnit bez obav, protože zde stoprocentně platí známé "stačí si jen přát". O vše ostatní se na adrese www,Obchodni-dum.cz postarají k vaší spokojenosti.

Výběr článků