Hlavní obsah

Na turisty čekají krásné dárky, Technotrasa odměňuje

12. 7. 2021, 0:05
Komerční článekMoravskoslezský kraj

Piknikové deky nebo například softshellové bundy mohou výletníci dostat za body, které nasbírají při návštěvách Technotrasy. Startuje nový motivační program. Na Technotrasa Card mohou návštěvníci sbírat body, které pak vymění za různé dárky. Čeká je také slosování o hodnotné ceny.

Foto: Moravskoslezský kraj

Objevujte technické skvosty Moravskoslezského kraje s Technotrasa Card

Článek

„Zavedením Technotrasa Card bychom rádi motivovali návštěvníky, aby se vydali i na méně známá místa a objevovali všechny technické skvosty Technotrasy. Máme být na co pyšní a chceme se o naše poklady podělit s co největším počtem lidí,“ řekl náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch Jan Krkoška a vysvětlil, že Technotrasa sdružuje 31 turistických zajímavostí, které výletníkům nabízejí pět desítek zážitků.

Foto: Moravskoslezský kraj

Designové karty Technotrasa Card slouží ke sbírání bodů na návštěvu zážitkových aktivit

Designové karty Technotrasa Card zájemci dostanou na jednotlivých místech Technotrasy. „Za každou návštěvu placených zážitkových aktivit Technotrasy získají výletníci body, které pak vymění za dárky, jako jsou piknikové deky, softshellové bundy, stylová trička, náušnice nebo třeba plecháčky. Drobnější dárky si mohou vyzvednout přímo u jednotlivých provozovatelů atraktivit, hodnotnější ceny v kanceláři krajské destinační společnosti Moravian-Silesian Tourism v Dolních Vítkovicích. Držitelé karty se navíc budou moci zúčastnit podzimního slosování o hodnotné ceny,“ vysvětlil jednatel krajské destinační společnosti MS Tourism Petr Koudela a upřesnil, že body budou na kartu načteny při návštěvě jednotlivých placených atraktivit.

Jednotlivá místa Technotrasy návštěvníkům na kartu přidají různý počet bodů. „Například za návštěvu ostravského Dolu Michal nebo třeba osoblažské úzkokolejky se na kartu přičte 40 bodů, za Flascharův důl u Oder či Dolní Vítkovice přibude 35 bodů. Přitom už 30 bodů může turista vyměnit za placku s logem Technotrasy, nebo si může naspořit body na softshellovou bundu za 600 bodů,“ zmínil Petr Koudela s tím, že přehledné informace nejen o počtů bodů za návštěvu jednotlivých míst zájemci opět najdou na webu Technotrasy v sekci Technotrasa Card.

Foto: Moravskoslezský kraj

Vyměňte získané body za nejrůznější dárky

„Na celém projektu je zajímavé i to, že každý člen rodiny nebo týmu může mít svou vlastní kartu, na kterou se mu budou jeho vlastní body přičítat. To znamená, že každý má šanci na dárek, který si v nabídce vyhlídne. Dárky budou rozdávány do vyčerpání zásob, takže není na co čekat. Technotrasa nabízí úžasné zážitky, které mohou výletníci vnímat všemi smysly. Takže přeji výletníkům krásné léto, hezké počasí a nezapomenutelné výlety po celém Moravskoslezském kraji,“ uzavřel náměstek hejtmana Jan Krkoška.

Výběr článků