Hlavní obsah

MSI odhaluje novou sérii business laptopů Summit a nové logo na virtuálním setkání

7. 9. 2020, 0:01
Komerční článekMSI Czech & Slovak

Nová série laptopy “Business and Productivity” s procesory 11. generace Intel® jsou první certifikované notebooky na platformě Intel® Evo™.

Foto: MSI Czech & Slovak

Derek Chen

Článek

TAIPEI, TAIWAN – 3. září 2020MSI, světový leader ve výrobě výkonných a inovativních notebooků představil na svém virtuálním setkání novou řadu notebooků. Nová řada je zaměřena pro obchodní a podnikové zákazníky. Novinky přijdou na trh s nejnovějšími procesory 11. generace Intel®, který odpovídá rostoucím trendům vzdálené práce způsobené COVID-19.

Foto: MSI Czech & Slovak

Derek Chen představuje nové MSI laptopy

“Rok 2020 byl plný výzev, ale také nových příležitostí. Dnes vám hrdě představujeme první řadu vysoce výkonných notebooků pro podnikání a produktivitu s funkcemi, které reagují na potřeby pracovní síly,” řekl Derek Chen, ředitel prodeje a marketingové divize notebooků. Chen zahájil první virtuální summit se slovy: Determined To Succeed.

Chen představil tři nové nejmodernější řady laptopů společnosti MSI, Business and Productivity. “Summit,” “Prestige” a “Modern” s procesory 11. generace Intel®, které zajistí uživatelům produktivitu, výkon a efektivitu.

Foto: MSI Czech & Slovak

Novinka Summit E13 Flip

Společnost MSI představila nové logo. Má evokovat vyhlášenou spolehlivost společnosti a zároveň je v souladu s měnící se dobou ve stejném duchu minimalismu, vysvětlit Henri Chen, ředitel divize designu pro notebooky.

Nová řada řeší potřeby obchodníků a společností

MSI business laptopy eliminují slabé vlastnosti. Přenositelnost a výkon jsou podporovány štíhlým hliníkovým šasi Summit s odolností vojenských standardů a zároveň obsahují nejnovější procesory 11. generace Intel® s integrovanou grafikou Intel® iRIS Xe. TPM 2.0 poskytuje podnikové zabezpečení a chrání obchodní tajemství. Mezi exkluzivní výhody řady Summit patří potlačení AI šumu v pozadí při videokonferencích, výdrž baterie nad 10 hodin (B série laptopů) a více dotykový displej s rozpoznáváním obličeje za pomoci infračervené kamery Windows Hello v E sérii laptopů.

Foto: MSI Czech & Slovak

Série Modern

Na summitu byl odhalen MSI Prestige 14 Evo, jeden z prvních notebooků, které mají certifikaci na platformě Intel® Evo™. Konečným překvapením byl letmý pohled na nadcházející MSI Summit E13 Flip s displejem, který je otočný o 360 stupňů – kombinuje tak výhody laptopu s tabletem. Očekávaný start prodeje se předpokládá od října roku 2020.

Foto: MSI Czech & Slovak

Nová série MSI Summit

O společnosti MSI

MSI je světovým lídrem v oblasti her, obchodu, tvorby obsahu a řešení AIoT. Společnost MSI, podporovaná špičkovými možnostmi výzkumu, vývoje a inovacemi zaměřenými na zákazníka, je přítomna ve více než 120 zemích. Komplexní řada MSI notebooků, grafických karet, monitorů, základních desek, stolních počítačů, periferií, serverů, IPC, robotických spotřebičů a informačních systémů vozidel a telematických systémů je celosvětově uznávaná. MSI je odhodlána rozvíjet uživatelské zkušenosti prostřednictvím nejlepší kvality produktu, intuitivního uživatelského rozhraní a estetiky designu. MSI je přední značka, která utváří budoucnost technologie. Další informace o produktu naleznete na adrese https://www.cz.msi.com.

Výběr článků