Hlavní obsah

Chytrá aplikace pro rychlé a snadné cestování po Praze

1. 12. 2014, 0:01
Komerční článek

Kliknete a za pár minut pro vás přijede objednané žluté taxi. Cestování taxíkem už nemůže být snadnější a rychlejší. Žádný trik v tom nehledejte: s aplikací AAA Taxi objednáte vůz do pěti vteřin a za pár okamžiků máte taxi na požadovaném místě.

Mobilní aplikace AAA Taxi

Článek

Nejrychlejší objednávka: taxi do pěti vteřin

Nemusíte zadávat místo přistavení, ani znát přesnou adresu. Mobilní aplikace AAA Taxi automaticky rozpozná vaši polohu podle GPS, Wi-Fi nebo GSM. Tu vám pak nabídne jako výchozí místo pro přistavení vozu a můžete rovnou objednávat.

Díky velikosti flotily AAA Taxi nabízí nejrychlejší přistavení vozu a odvoz po Praze. Cestování navíc urychluje možnost žlutých taxíků využívat vyhrazených jízdních pruhů.

Velmi užitečnou funkcí je mapové zobrazení aktuální pozice přijíždějícího taxíku. Máte jasný přehled o čase příjezdu objednaného taxi. Aplikace vám nejen zobrazí typ vozu, registrační značku, číslo vozu a telefonní spojení na řidiče, ale automaticky vystaví i unikátní kód, kterým se u řidiče identifikujete. Tak do objednaného vozu nemůže nastoupit nikdo jiný, než vy. Po upozornění na přistavení vozu umožňuje mobilní aplikace komunikovat s řidičem, za jak dlouho na sjednané místo dorazíte.

Místo přistavení a objednání taxi.

Požadavky na vůz a kontrola ceny jízdy

V případě, že zadáte cílové místo svojí cesty, mobilní aplikace vám zobrazí orientační cenu jízdy. Tuto cenu vám aplikace spočítá před uskutečněním objednávky. Zároveň vám aplikace zobrazí orientační délku trvání jízdy. Rovněž lze zadat požadavky na přistavený vůz, jako jsou například: přeprava zvířete, nekuřák, limuzína, velkoprostorový vůz či jazykové schopnosti řidiče. Po uskutečnění objednávky dojde k přistavení vozu dle požadovaných kritérií na určené místo.

Po nástupu do taxi můžete využít virtuální taxametr, který je součástí aplikace a jež vám pohlídá orientační cenu jízdy.

Místo přistavení a objednání taxi.

Žádné prověřování karty ani storno poplatky  

Stažení a ovládání aplikace je maximálně jednoduché. Při instalaci a využívání mobilní aplikace AAA Taxi nezadáváte údaje o své platební kartě. Při zrušení objednávky pak neplatíte žádný storno poplatek.

Zajímavá a užitečná aplikace

Aplikace AAA Taxi je rychlý a spolehlivý nástroj pro vaše cestování po Praze. Je ke stažení zdarma na App Store a Google play, nebo ke spuštění ve webovém prohlížeči. Další informace naleznete na www.aaataxi.cz.

Místo přistavení a objednání taxi.

Hlavní výhody aplikace AAA Taxi

Objednání taxi do pěti vteřin kdykoliv a kdekoliv.

Objednání taxi do pěti vteřin kdykoliv a kdekoliv. Orientační cenu jízdy si ověříte před objednávkou.

Objednání taxi do pěti vteřin kdykoliv a kdekoliv. Orientační cenu jízdy si ověříte před objednávkou. Aplikace vám zobrazí časový odhad trvání jízdy.

Objednání taxi do pěti vteřin kdykoliv a kdekoliv. Orientační cenu jízdy si ověříte před objednávkou. Aplikace vám zobrazí časový odhad trvání jízdy. Taxi si můžete vybrat pomocí volitelných požadavků.

Objednání taxi do pěti vteřin kdykoliv a kdekoliv. Orientační cenu jízdy si ověříte před objednávkou. Aplikace vám zobrazí časový odhad trvání jízdy. Taxi si můžete vybrat pomocí volitelných požadavků. Máte přehled o příjezdu objednaného vozu na mapě.

Můžete využít virtuálního taxametru přímo v aplikaci.

Místo přistavení a objednání taxi.

Výběr článků