Hlavní obsah

Maláčová chce mít svatbu s miliardářem skromnou

23. 8. 2005, 12:11 – PRAHA

O Michaele Maláčové se říká, že když se pro něco rozhodne, určitě to prosadí. Dokázala zvítězit v soutěži krásy, být úspěšnou tiskovou mluvčí ODS za Václava Klause i uvést do života novou soutěž o nejkrásnější dívku - Českou Miss.

Článek

Když nedávno v klubu Cybes v pražském Hiltonu soutěžily hvězdy muzikálu Miss Saigon a finalistky České Miss v dobývání horolezecké stěny, rozhodla se poprvé v životě také lézt po stěně a podařilo se jí to.  

Po slušném rozchodu se švýcarským milionářem si našla miliardáře a bude se vdávat.

"Krásnou velkou bílou svatbu s mnoha lidmi, se vší parádou, tak tu už mám za sebou. Protože se budu vdávat podruhé, tak chci, aby to nebyla žádná velká okázala akce, ale jen akt mezi mužem a ženou, kteří spolu chtějí sdílet společný život. Rozhodně nechci nic velkého," svěřuje se Michaela Maláčová, která nyní více než než svou svatbou žije přípravou druhého ročníku soutěže o nejkrásnější dívku, Českou Miss.  

"Procestovala jsem v poslední době kus světa, ale od srpna celý náš tým opět pilně pracuje doma v Praze. V září budeme totiž už vyhlašovat novou kampaň. Teď připravujeme nové podmínky i novou skladbu cen. Dolaďovali jsme také termíny a místo konání. Už se moc těším na to, jak dívky na naši výzvu zareagují, těším se na ta castingová kola, kdy pojedeme po celé České republice. Jsem zvědavá, co se letos krásného v Česku urodí.  

Michaela Maláčová se dokázala se svou soutěží prosadit vedle už uváděné Miss České republiky, kterou připravuje každoročně Miloslav Zapletal.

"Jsem ráda, že došlo na moje slova, že konkurence i v této soutěži je zdravá. Prospělo to mně i celé republice, že se tady něco takového odehrává."

Reklama

Výběr článků