Hlavní obsah

Fotopast zachytila nad dětskou postýlkou ducha stříbrňáka. Babička se bojí nejhoršího

18. 3. 2021, 6:32

Milovníci paranormálních jevů mají znovu pré. Může za to fotografie jisté Tory McKenzieové ze Spojených států, která u postýlky své vnučky zachytila něco, co připomíná démona či ducha. Mladá babička má nyní strach o život dvouleté holčičky a pro rady šla na internet.

Foto: Profimedia.cz

Ilustrační foto

Článek

Podle jednačtyřicetileté Tory už se podivná postava z jakési mlhy, kterým v devadesátých letech minulého století začali záhadologové přezdívat stříbrňáci, objevila v domě v Las Vegas před několika dny. Dvouletá vnučka Amber si s postavou měla v noci povídat, a tak se její babička, která v domě žije společně s rodiči dítěte, rozhodla do pokoje nainstalovat fotopast.

Když po čtyřech dnech zkontrolovala výsledek, nestačila se divit. Nad dětskou postýlkou, kde kromě Amber spává i její sedmiměsíční bratr Michael, se ve tři ráno skláněla podivná silueta připomínající „ducha” či „démona”. Tory okamžitě dostala strach o život svých vnoučat.

Ještě předtím, než se o zkušenost podělila na facebookové stránce, kde se sdružují příznivci paranormálních jevů, vsadila Tory na babské rady a v domě zapálila nejrůznější svíčky a vonné oleje, které prý mají zlé duchy zaručeně odpudit. Během toho se prý samovolně otevírala skříň a rozhrnovaly se závěsy.

Zatímco někoho sdílené fotografie donutily zamyslet se nad možností, že je v domě skutečně duch, a nabádá ženu, aby se s rodinou z domu odstěhovala, někdo pochopitelně osočil ženu z úpravy fotografie. To však Tory rezolutně odmítá, sama tvrdí, že s žádným takovým programem ani neumí pracovat.

V bytě spatřil ducha, vyfotil ho a okamžitě se odstěhoval

Koktejl

„V tu dobu všichni doma spali, takže není možné, aby to byl někdo z nás. Když jsem fotku ukázala svému synovi, taky se začal bát. Děti jsme zatím přestěhovali do jiného pokoje a jsou v pořádku. Ale pořád máme v hlavě, že by se jim něco mohlo stát,” obává se Tory. Ta doplnila, že to nevypadá, že by se Amber postavy bála, přesto měla jednoho večera říkat, aby kdosi „šel pryč”.

Reklama

Výběr článků