Hlavní obsah

Majitel dopravní společnosti BusLine spáchal sebevraždu

9. 5. 2022, 12:25

Majitel dopravní autobusové společnosti BusLine Jakub Vyskočil v neděli zemřel. Vedení firmy se sídlem v Semilech v prohlášení uvedlo, že na chod společnosti by jeho úmrtí nemělo mít vliv. BusLine je největším autobusovým dopravcem v Libereckém kraji, ale jezdí i v dalších regionech. Zaměstnává zhruba 780 řidičů.

Foto: Profimedia.cz

Autobusy společnosti BusLine

Článek

„Vedení skupiny chce ujistit zaměstnance i obchodní partnery, že na chod jednotlivých společností nebude mít odchod tohoto výjimečného muže žádný dopad. Všechny firmy řídí kompetentní management vybavený příslušnými pravomocemi,“ uvedla za firmu Vladimíra Vyhnisová pověřená řízením skupiny BusLine.

„Role pana Vyskočila nebyla v běžném řízení společností, ale v nastavování vizí a směrů rozvoje do budoucna. V této roli nám bude pan Vyskočil v budoucnu velmi scházet,“ dodala.

Firma v prohlášení zmínila, že Vyskočil „ukončil svůj život“. Na tragické úmrtí šestačtyřicetiletého Vyskočila, který byl synem herce Ivana Vyskočila, v pondělí upozornil web eXtra.cz.

Řidič tahače odmítl vinu za nehodu vězeňského autobusu, při které zemřel dozorce

Krimi

BusLine je největším autobusovým dopravcem v Libereckém kraji, zajišťuje regionální dopravu na Jablonecku a Semilsku, autobusy BusLine ale jezdí také v sousedním Královéhradeckém, Plzeňském nebo Středočeském kraji, uspěl i v tendrech na zajištění dopravy v Pardubickém kraji nebo jižních Čechách.

Reklama

Související témata:

Výběr článků