Hlavní obsah

Nový Fiat Punto

17. 6. 2003, 20:52

Italská automobilka Fiat představila novou verzi veleúspěšného modelu Punto, který by se měl prodávat po následujících několik let ve variacích nazvaných: Sporting, Actual, Sound , Class, Emotion, Active, Natural Power a Dynamic.

Foto: Matěj Damek - Jeden svět Ostrava

Kostičky na Karolině

Článek

Nový Fiat Punto je prvním vozem, který bude osazen novým Common Rail turbodieselem, který se bude vyrábět ve verzích 1.3 Multijet 16v (70 koní) a 1.9 Multijet 8v (100 koní). K dispozici také budou dvě verze automatické převodovky (Dualogic a Speedgear), automatická klimatizace a elektronický posilovač řízení se dvěma operačními módy. Unikátní je verze Natural Power, která bude poháněna kombinací benzínu a metanu.

Omezeně se také bude vyrábět sportovní verze s maximálním výkonem 130 koňských sil. Samozřejmostí je možnost vybavit kteroukoli verzi satelitním navigačním systémem a rádiem s CD a MP3 přehrávačem (s CD měničem).

Reklama

Související témata:

Související články

Trojlístek parádních kupé

16. 6. 2003, 18:31

Publikum letošního Autosalonu v Brně bylo doslova uneseno trojlístkem atraktivních kupé - Chryslerem Crossfire, Mazdou RX-8 a Nissanem 350Z

Za dovezenou ojetinu poplatek až 20 tisíc

17. 6. 2003, 8:28

Dovoz ojetých automobilů by se od začátku příštího roku mohl výrazně prodražit. Špidlova vláda totiž v uplynulých dnech kývla na návrh ministra životního...

Výběr článků