Hlavní obsah

Červené ledvinky. Masku limitované edice BMW nepřehlédnete

13. 7. 2021, 9:26
Novinky, Daniel Havlina

Temnější a exkluzivnější. Taková mají být velká SUV od BMW v nové limitované edici Black Vermilion pro modely X5 a X6 a Frozen Black Edition pro největší X7.

Foto: BMW

BMW X5 a X6 v limitované edici Black Vermilion

Článek

Trio největších SUV od BMW dozná díky vlastním limitovaným edicím řadu různých změn. Jedinečné jsou nové barvy, designové prvky i speciální výbava. Zkrátka a jednoduše, BMW nám jasně ukazuje úplný vrchol toho, co si můžete v rámci nabízených sportovně užitkových modelů objednat.

BMW chystá vodíkovou X5, prochází finálními testy na silnicích

Pro modely X5 a X6 si automobilka připravila limitovanou edici s názvem Black Vermilion, která se vyznačuje černým lakem Frozen Black s rudými akcenty, které jsou patrné nejvíce na předních podsvícených ledvinkách. Ve výbavě nechybí exkluzivní 22palcová kola z lehkých slitin, výfukový systém od M Sport nebo červené brzdové třmeny.

Foto: BMW

BMW X5 a X6 v limitované edici Black Vermilion

V interiéru mají modely ve výbavě Black Vermilion černé kožené čalounění s červeným prošíváním. Tuto barevnou kombinaci pak nalezneme i na kobercích a zadních sedadlech. Na stropě pak byla použita kůže Alcantara.

BMW omladilo X3 a X4, včetně verzí M

Prakticky stejně vybavená je i limitovaná edice pro model X7 M50i, která ovšem dostala vlastní název Frozen Black Edition, patrně aby se největší a nejluxusnější SUV ještě více odlišilo od zbytku nabízených modelů. Má také lak Frozen Black, 22palcová kola či výfuk M Sport. V interiéru pak nalezneme obdobnou výbavovou specifikaci jako u X6 a X5.

Zda se tyto varianty dostanou i na český trh a na kolik přijdou, zatím není jasné. Přední evropské trhy však neminou.

Reklama

Související články

Výběr článků