Hlavní obsah
 

Nová horská dráha sveze zájemce do virtuální reality

Iluze je všemocná. Přesvědčí se o tom například zájemci o jízdu na nové horské dráze v kalifornském zábavním parku. Ačkoliv to, co uvidí, nebude skutečné, nikdo nejspíš nebude pochybovat o tom, že sedí ve vozíku a řítí se hrozivou rychlostí světem jako vystřiženým ze sci-fi komiksů.

 
Nová horská dráha sveze zájemce do virtuální reality

Známý zábavní park Six Flags Magic Mountain se chlubí další novinkou. Tentokrát jde podle jeho webových stránek o unikátní atrakci v Severní Americe. Virtuální horská dráha nazvaná Nová revoluce je moderní generací horských drah. Už tak adrenalinovou jízdu obohatí o virtuální dobrodružství.

Letošní jarní novinka zábavního parku vznikla pomocí nejmodernějších technologií. Speciální brýle budou lidem přímo během jízdy promítat realistické obrazy, díky nimž poletí vzduchem mezi mrakodrapy, budou střílet na protivníky...

Rychlost této horské dráhy bude dosahovat 88,5 kilometru za hodinu. Zájemci se mohou těšit na nové elegantní vozíky i obří smyčku s výškou 27,5 metru. Veřejnosti by se dráha měla otevřít koncem března.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků