Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Letuška se schovávala před cestujícími v úložném prostoru. Byl to prý vtip

Bizarní výjev se naskytl cestujícím aerolinek Southwest Airlines. Při letu z Filadelfie do Nashvillu totiž spatřili jednu z letušek, jak se schovává v úložném prostoru nad sedadly. Zmatení pasažéři uvedli, že to bylo vážně zvláštní, podle společnosti šlo ale jen o vtípek, napsal server Independent.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Letuška se schovávala před cestujícími v úložném prostoru. Byl to prý vtip

Letušku vměstnanou do zavazadlového prostoru cestující Veronica Lloydová vyfotila, aby se o bizarní výjev podělila na sociálních sítích. Situace prý zaskočila i jiné pasažéry, kteří příliš nevěděli, jak na ni reagovat. „Tohle je vážně divné,“ napsala Lloydová na Twitter.

V jedné zprávě pak oslovila přímo aerolinky Southwest Airlines. Mluvčí společnosti později situaci okomentoval slovy, že jejich zaměstnanci jsou známí tím, že dávají najevo svůj smysl pro humor a unikátní osobnost.

„V tomto konkrétním případě se naše letuška pokusila o krátké pobavení zákazníků během nástupu do letadla,“ řekl. „Samozřejmě se nejedná o náš obvyklý postup, posádka Southwest Airlines dbá především na bezpečnost,“ dodal k situaci mluvčí.

Poněkud jasnější vtip předvedl loni na podzim stevard společnosti Frontier Airlines. Cestující rozbrečel smíchy svou bezpečnostní instruktáží. Vysloužil si za ni i potlesk.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků