Základnou dráhy je 35 metrů vysoká věž, odkud se zájemci vrhají vstříc zeleni pod nimi. Podle britského Guardianu vypadá věž zespoda mnohem méně impozantně než nahoře. Rychlost, kterou lze na dráze vyvinout, je až 56 kilometrů v hodině, což z ní údajně dělá nejrychlejší zipline na světě, který se nachází ve městě.

„Když vystoupáte nahoru, nad koruny stromů, opře se do vás vítr, dokonce i nadšení, že stojíte na údajně nejrychlejší ziplinové dráze, dokáže pořádně otřást s nervy,“ tvrdí redaktor Guardianu, který si atrakci ještě před spuštěním vyzkoušel.

Samozřejmě, zatímco z ochozu slavné londýnské katedrály se mohou turisté výhledem kochat, jak dlouho chtějí, dráhu projedou poměrně rychle. I tak se ovšem zájemci mohou stihnout dostatečně podívat na Westminsterský palác, kde sídlí parlament, ale i na další městské pamětihodnosti.

Jen cena není zrovna nízká. Dospělého vyjde vstupenka na 22,50 liber, tedy na zhruba 650 korun. Oproti tomu je jízda na Londýnském oku zhruba o libru dražší, a na rozdíl od ziplinu trvá půl hodiny. Atrakce bude nicméně otevřená až do konce října.