Bubbles zaexperimentoval a vytvořil lákadlo pro všechny nadšené fanoušky Beatles. Nechal postavit plovoucí hotel, jehož design nechal zhotovit do věrné podoby světoznámé Žluté ponorky.

Alfie Bubbles společně se svou Žlutou ponorkou.

Alfie Bubbles společně se svou Žlutou ponorkou

FOTO: fotobanka Profimedia

Hotelová ponorka, která je vybavena nejnovější technikou a zařízením a samozřejmě také ložnicemi, kuchyní a koupelnami, kotví v liverpoolských Albertových docích, kde naleznete také nejslavnější beatlesácké muzeum. Zde si můžete prohlédnout celý život každého člena kapely.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Yellow Submarine od skupiny Beatles

Zdroj: Youtube.com

Ponorka je plně vybavena luxusním sortimentem a vzpomínkami na kapelu.

Ponorka je plně vybavena luxusním sortimentem a vzpomínkami na kapelu.

FOTO: fotobanka Profimedia

Loď byla původně vlastnictvím společnosti Paramount Pictures, která ji využívala pro natáčení svých filmů. Od té ji převzal Bubbles s myšlenkou vytvořit opravdickou Žlutou ponorku. Jeho snem je postavit další celosvětově známé lodě, například Titanik nebo Černou perlu z filmu Piráti z Karibiku.

Píseň má drogový podtext

O písni Yellow Submarine se jeden čas vedla řada spekulací, například o drogovém podtextu. Členové kapely ale popírali, že by měla píseň nějaký skrytý význam. Paul McCartney dokonce řekl: ,,Je to zábavná píseň. Jednou v noci jsem přemýšlel, že by bylo hezké mít píseň pro děti a bylo by hezké být při tom na žluté ponorce. Je to píseň pro ně.“

V interiéru nechybí ani krásné ložnice.

V interiéru nechybí ani krásné ložnice.

FOTO: fotobanka Profimedia

Řada fanoušků však věří, že text odkazuje na užívání halucinogenní drogy LSD, které se v 60. letech přezdívalo „žlutá ponorka“. Analýza textu navíc ukazuje na možného drogového dealera (muž, který se plavil na moři) a možnou závislost přátel skupiny (naši přátelé jsou na palubě).