Oblíbeným místem pro nákupy jsou v Las Vegas promenády plné obchůdků v jednotlivých velkých hotelech. Zde hledejte značky jako Hugo Boss, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana či například i luxusní značku mobilních telefonů Vertu (v hotelu Wynn). Vyjma již zmíněného hotelu určitě stojí za to promenády v hotelech Mirage či Caesars Palace, záleží na tom, jaká vám sedí atmosféra.

Obchodní centra jako jsou pražský Chodov či Palladium v Las Vegas naleznete také. Jistou obdobou jsou komplexy Miracle Mile Shops a Fashion Show Mall.

Obchodní centra nezklamou

V Miracle Mile Shops objevíte spíše obyčejnější a pro Čechy méně známé značky - jmenujme například Gap, Bebe, Herve Leger nebo Eddie Bauer. Dámy možná zaujme značka Victoria´s Secret.

Ve Fashion Show Mall na vás čekají známé značky, kvalitní elektronika a vše, co se od podobného centra čeká. Značky Marciano, Diesel, Guess či Lacoste jsou jasnou zárukou toho, že budete mít co nakupovat.

Outlety v USA frčí

Není outlet jako outlet. Vůbec nesrovnávejte české outlety s těmi americkými - alespoň tedy ne Las Vegas Premium Outlets. Deset minut taxíkem z centra vám bude trvat cesta do ráje levných nákupů. Značky jako Ralph Lauren, Lacoste, Calvin Klein, Guess nebo Burberry za velmi nízké ceny zaujmou snad každého. Doporučujeme vyhradit si na toto centrum celý den.

Takovým typičtějším outletem je Las Vegas Outlet Center, což je s trochou nadsázky jedna velká hala, která nabízí sice podobné značky jako Premium Outlets, ale za nižší ceny. Daň je zcela jasná, musíte si vaši velikost vyhrabat jako v second-handu. Návštěvu zde doporučujeme jen v případě, že chcete opravdu ušetřit.

Premium Outlets jsou dle magazínu VIPmag nejlepší volbou pro levné ale kvalitní nákupy ve velkém. Pro ty dražší zkuste hotely Wynn a Mirage.