Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Mountfield

Ještě sice seškrabáváme námrazu z oken našich ranních aut a bez kamen se obejdou jen otužilci nebo chroničtí spořílci, nicméně neklamné znaky, jimiž jaro ohlašuje svůj příchod, jsou stále patrnější.

Ilustrační foto Foto: Mountfield
Přivítejte jaro úsporně

Pro mnohé z nás to ovšem neznamená pouze radost v podobě blahodárných slunečních paprsků a kvetoucích květin, ale také povinnosti v podobě revitalizačních prací na zahradě.

Není toho málo, co si zahrada po zimě žádá, aby do nové sezony mohla vstoupit silná a připravená. Čeká nás prořez ovocných stromů, péče o záhony a také o trávník, který bude potřebovat první sečení, vertikutaci, hnojení a dosev.

Předjaří může bohužel také být časem větších finančních výdajů za vybavení na zahradu. Mnozí z nás potřebují dokoupit běžné nářadí, vyměnit staré nebo mrazem zničené čerpadlo, někteří zvažují koupi nové sekačky, vertikutátoru, křovinořezu nebo dokonce zahradního traktoru. Téměř nikdo se v tomto čase neobejde bez investic do osiv, hnojiv, substrátů nebo dalších běžných položek, jako jsou oleje a maziva, hadice, případně bazénové příslušenství a podobně.

Někteří prodejci jsou si toho vědomi, a proto nabízejí slevy a cenová zvýhodnění různých forem na různé výrobky. Společnost Werco například na svých internetových stránkách inzeruje cenové zvýhodnění několika konkrétních produktů, Mountfield v rámci akce nazvané „Jarní předsezónní třesk“ nabízí až desetitisícové slevy na celý svůj sortiment, Baumax poskytuje za specifických podmínek slevy 10, 15 a 30 % na vybrané zboží.

Závěrem vám tedy můžeme sdělit dvě dobré zprávy: Přichází jaro, a ani vás to nemusí tolik stát.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků