Hlavní obsah
Stolní gril ugriluje menší špízy, steaky i zeleninu. Umístit ho můžete třeba na balkon nebo terasu. Foto: Mountfield

Grilování v zimě? Proč ne

Pod stromečkem na Štědrý den nemusíte překvapit jen knihou, novými lyžemi či parfémem, radost můžete udělat i dárkem, který by vaši blízcí očekávali možná spíš během jara či léta. Kdy jindy je však ideální příležitost potěšit něčím neobvyklým než během Vánoc?

Stolní gril ugriluje menší špízy, steaky i zeleninu. Umístit ho můžete třeba na balkon nebo terasu. Foto: Mountfield
Grilování v zimě? Proč ne

Takovým dárkem, který nenajdete pod stromečkem každý rok, je stolní gril. Ideální pro ty, kteří nevlastní rodinný dům se zahradou, a přesto by rádi grilovali. Stolní gril připraví vše, na co máte chuť, stejně jako zahradní gril na plyn nebo na dřevěné uhlí.

Díky jeho velikosti ho můžete umístit na stůl na terase či balkoně svého bytu nebo do dobře odvětraného interiéru. Nemusíte už chodit k přátelům nebo hledat restauraci, kde vám chutně připraví grilované speciality. Lehký oběd nebo večeři totiž s takovým grilem zvládnete připravit sami. A pozvání na grilovačku můžete přátelům oplatit.

Stolní grily najdou využití všude tam, kde je nedostatek místa pro běžný zahradní gril.

Foto: Barbecook

Špízy, steaky i zelenina

Pěkné designové kousky, které na trhu najdete, ugrilují zeleninu, kousky ovoce, menší špízy i kořeněné steaky. Vše chutná stejně dobře jako ze zahradního grilu. Výhodou takových modelů grilů je skladnost a snadná manipulace - jednoduše je přenesete z jednoho místa na druhé. Využití najdou všude tam, kde je nedostatek místa pro běžný zahradní gril a kde chcete mít gril stále po ruce.

Stolní grily jsou ideální pro použití při různých rodinných oslavách a setkáních přátel, kdy všichni grilují společně u jednoho stolu (podobně jako např. fondue). Každý okolo stolu si tak může užít grilování i společnosti ostatních hostů.

Dopřejte si i během zimy výjimečnou chuť i vůni šťavnatého masa, kterou poskytne pouze jídlo připravené z grilu. Stolní gril vám příjemně ukrátí čekání na další letní grilovací sezonu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků