Hlavní obsah
Foto: Mountfield

Geniálně jednoduchý. A za pár kaček. Chcete ho?

Komerční článek - Při pohledu na nevelkou krabici s barevnou fotografií nadšených vodomilů si člověk nutně položí otázku: Je to bazén, není to bazén?

Foto: Mountfield
Geniálně jednoduchý. A za pár kaček. Chcete ho?

Pak roztrhnete obal, vytáhnete „něco“ modrého, nafouknete tomu prstenec a začnete napouštět vodu, která sama začne vztyčovat obvodové stěny, a nakonec to propojíte pomocí hadic s pískovou filtrací. A ejhle, během chvíle před vámi stojí docela hezký bazén připravený ke koupání.

Pravda, tak úplně jednoduché to není. Ještě předtím je totiž potřeba na zahradě vybrat místo, kde bude nový miláček rodiny stát, zarovnat pod ním plochu a položit geotextilii. Ale to už je opravdu vše.

Swingařská klasika - kruh o průměru až 4,57 m a hloubce až 1,07 m.

Foto: Mountfield

Má se pak člověk divit, že samonosné nafukovací bazény Swing jsou každoročním hitem začátku letních měsíců? „Jejich obrovskou předností je, že se dají na zahradě instalovat opravdu během několika desítek minut. Představují ideální řešení pro ty, kdo se chtějí rychle začít koupat, nejsou příliš nároční a nechtějí utratit moc peněz. Například bazén Swing Splash o průměru 3,6 metru vyjde nyní na pouhých 1 990 korun,“ vysvětluje popularitu těchto gumových bazénů Lukáš Toula z Mountfieldu.

V nabídce Mountfieldu jsou ovšem i modely s průměrem až 4,57 metru. „Pokud máte více místa a chce ještě větší vodní plochu, můžete si u nás vybrat některý z rozměrnějších kruhových nebo i oválných bazénů Swing, které jsou vyztuženy opěrnou konstrukcí. I u nich platí, že se dají rychle a jednoduše sestavit a po skončení sezóny ventilem vypustit, složit a na zimu uskladnit,“ říká Toula.

Bazény Swing mohou mít i oválný tvar. V tom případě nabízí mnohem víc prostoru ke koupání. Stabilní opěrnou konstrukci snadno a rychle sestavíte pomocí rychlospojek.

Foto: Mountfield

Z čeho jsou bazény Swing vyrobeny, jsou dost pevné? Jak zdůrazňuje Lukáš Toula, na výrobu byly použity vysoce odolné materiály. Vnější a vnitřní stěny jsou z pružného a velmi trvanlivého materiálu PolyStrenght, což je speciálně upravené PVC. Mezi stěny je navíc vložena zpevňující polyesterová síťovina.

A kde se dají koupit? „Buď si jej můžete objednat na našich stránkách www.mountfield.cz, nebo rovnou zajít do kterékoliv z 57 prodejen,“ odpovídá Lukáš Toula s tím, že bazény Swing jsou k dostání v různých průměrech, šířkách i délkách.

Unikátní kovový rám se spolehlivou antikorozní úpravou poskytuje tomuto modelu Swing Frame vysokou tuhost a stabilitu.

Foto: Mountfield

V základní výbavě těchto bazénů by podle jeho slov neměla chybět kvalitní písková filtrace s dostatečným výkonem, aby měla sílu „utáhnout“ i další bazénovou výbavu, která výrazně zvyšuje komfort koupání i péče o čistotu vody. Jde například o solární ohřev nebo vysavač nečistot. Pro snadný vstup do vody je k dispozici i několik typů stabilních bazénových schůdků.

Tak rychle rozbalte krabici a hezké koupání…

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků