Ať už zahradničíme nebo na terase jen relaxujeme, stojí za to pořídit si pár oblíbených rostlin v barvách jara, které náš relaxační prostor oživí.

Díky stylovým nádobám si tak můžeme vytvořit iluzi starých anglických zahrad stejně jako moderní prostředí. Záleží na nás, čemu dáme přednost a jakými dekoracemi se obklopíme.

Obal na květináč Giardinetto z pozinkovaného ocelového plechu pro vnitřní i venkovní použití. Je snadno přenosný díky rukojeti.

Obal na květináč Giardinetto z pozinkovaného ocelového plechu pro vnitřní i venkovní použití. Je snadno přenosný díky rukojeti.

FOTO: Ligne Roset

Sáčky jsou z pratelného papíru. Je velmi odolný a zároveň poddajný, ekologický a vypadá jako kůže. Jarní bylinky v papírových sáčcích vypadají nádherně.

Sáčky jsou z pratelného papíru. Je velmi odolný a zároveň poddajný, ekologický a vypadá jako kůže. Jarní bylinky v papírových sáčcích vypadají nádherně.

FOTO: www.uashmama.sk (2x)

Květináče různých tvarů, materiálů i barev, které rozzáří naši terasu rostlinami nebo bylinkami, pořídíme již od 200 Kč.

Květináče různých tvarů, materiálů i barev, které rozzáří naši terasu rostlinami nebo bylinkami, pořídíme již od 200 Kč.

Terasu pozvednou květináče Block z oblíbené kolekce Fiberstone Glossy ze sklolaminátu v polomatné povrchové úpravě. Jsou dostupné ve velikosti od 30 x 30 x 30 cm, v černé a šedé, v cenách od 1850 Kč.

Terasu pozvednou květináče Block z oblíbené kolekce Fiberstone Glossy ze sklolaminátu v polomatné povrchové úpravě. Jsou dostupné ve velikosti od 30 x 30 x 30 cm, v černé a šedé, v cenách od 1850 Kč.

FOTO: www.outdoordesign.cz

Místo terasy si můžeme vytvořit pravou jarní pohodu ve společnosti květin ve stylové zimní zahradě igloo za 21 999 Kč, kde si kouzlo zahrádky vychutnáme za každého počasí, ve dne i v noci.

Místo terasy si můžeme vytvořit pravou jarní pohodu ve společnosti květin ve stylové zimní zahradě igloo za 21 999 Kč, kde si kouzlo zahrádky vychutnáme za každého počasí, ve dne i v noci.

Závěsný kovový kbelík (179 Kč) je vhodný pro sezónní květiny - na jaře pro primulky, v létě pro pelargonie a na podzim pro vřes.

Závěsný kovový kbelík (179 Kč) je vhodný pro sezónní květiny - na jaře pro primulky, v létě pro pelargonie a na podzim pro vřes.

FOTO: Hornbach

Ručně vyráběné papírové sáčky Uashmama velikosti M v sytě červené prozáří náš domov. Hodí se do interiéru, na balkon i jako ozdoba na venkovní stůl. Rozměry 18 x 12,5 x 33 cm, cena 404 Kč.

Ručně vyráběné papírové sáčky velikosti M v sytě červené barvě prozáří náš domov. Hodí se do interiéru, na balkón i jako ozdoba na venkovní stůl. Rozměry 18 x 12,5 x 33 cm, cena 404 Kč.

Tvarovky Largo zpevní svah a zajistí mu potřebnou stabilitu. Poblíž terasy vytvoří opěrnou zeď, kterou lze osázet květinami a dalšími rostlinami, a dají tak této části pozemku vyniknout. Rozměr 31 x 33 cm za cenu od 87 Kč/kus.

Tvarovky Largo zpevní svah a zajistí mu potřebnou stabilitu. Poblíž terasy vytvoří opěrnou zeď, kterou lze osázet květinami a dalšími rostlinami, a dají tak této části pozemku vyniknout. Rozměr 31 x 33 cm za cenu od 87 Kč/kus.

FOTO: Best

Atmosféru starých anglických farem připomíná značka Garden Trading, která v tomto stylu navrhla osvědčenou dekoraci - staroanglický žebřík za 4199 Kč, na němž vyniknou naše oblíbené rostliny.

Atmosféru starých anglických farem připomíná značka Garden Trading, která v tomto stylu navrhla osvědčenou dekoraci - staroanglický žebřík za 4199 Kč, na němž vyniknou naše oblíbené rostliny.

Šedá lavice Hindö (1490 Kč) má odolnou pracovní desku, která je ideální pro sázení a přesazování rostlin, a praktické úložné prostory na semínka, nářadí a další předměty, které chceme mít při sázení po ruce.

Šedá lavice Hindö (1490 Kč) má odolnou pracovní desku, která je ideální pro sázení a přesazování rostlin, a praktické úložné prostory na semínka, nářadí a další předměty, které chceme mít při sázení po ruce.

FOTO: Ikea