Hlavní obsah

VIDEO: Nejžhavější novinky a trendy v bydlení

Veletrh bydlení, Pragointeriér, probíhá až do neděle na pražském Výstavišti. Ať už se jej rozhodnete navštívit nebo ne, tak pro vás máme zmapováno to nejlepší z novinek, které na veletrhu můžete objevit. A že toho není málo. Ohromí vás třeba biokrb nebo křeslo, které vás samo zváží a navrhne masáž přesně pro vás.

VIDEO: Nejžhavější novinky a trendy v bydlení

Milovníci novinek z oblasti ekologie si přijdou na své, na veletrhu se představuje doslova "žhavá novinka" - biokrb. Jedná se o novodobý krb bez komínu, který můžete umístit kamkoliv do interiéru. Vypadá stylově a nevydává žádný zápach.

S novodobým topením do koupelny ušetříte místo

Zaujala nás nabídka efektivního řešení topení, větrání a osvětlení v jednom. Jde o designovou novinku, která se běžně používá v interiérech v Austrálii. Nyní se toto praktické topení, svítidlo a větrák, objevilo i u nás a my pro vás máme rozhovor se specialistou, který vám efektivnost tohoto produktu, který šetří místo v koupelně, představí.

.: Koupelnové světlo s vyhříváním. Autor: Stream.cz

 

Pro opravdové požitkáře veletrh přichystal neodolatelnou novinku - křeslo, které vás samo zváží a navrhne vám "masáž přesně na tělo". Odpočinek je opravdu maximální - v křesle můžete téměř ležet.

.: Masážní křeslo. Autor: Stream.cz

 

Milovníci novinek z oblasti ekologie si opravdu přijdou na své. Na veletrhu se představuje doslova "žhavá novinka" - biokrb. Jedná se o novodobý krb bez komínu, který můžete umístit kamkoliv do interiéru. Vypadá stylově a nevydává žádný zápach.

Flexibilní svítící pásky ozvláštní každý interiér

Skvělou designovou novinku do interiéru jsou svítící pásky, které zapínáte za pomoci jednoduchého ovládání. Umístíte je třeba na schody a ve tmě tak bezpečně poznáte, kde se schody nacházejí. Výborně se hodí na každou párty, kterou u vás doma doslova rozsvítí. I světlo může s interiérem udělat divy.

.: Nejmodernější světlo na trhu. Autor: Stream.cz

 

Pozornost si také zasloužil pisoár bez vody, mozaikové parkety nebo nábytek, který roste s dětmi až do studentského věku. Zajímavostí letošního veletrhu je exotický nábytek, který na veletrhu prezentuje nejedna firma. Můžete si tak prohlédnout inspirativní interiérové kusy z Indonésie nebo z Thajska. Více o Pragointeriéru, jeho konání a doprovodném programu si přečtěte zde.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků