Hlavní obsah
Superhrdinové dodají interiéru nápaditého ducha a dynamiku. Foto: Crowdyhouse, Animi Causa

Při zařizování chlapeckého pokojíčku se můžete inspirovat superhrdiny

Odvážní superhrdinové jsou motivem, který dodá chlapeckému pokojíčku na dynamičnosti. Dětem tyto postavičky připomenou, že dobré skutky je mohou proslavit, budou vhodnou motivací pro rozvoj osobnosti. Komiksové motivy zapadnou i do interiérů dospělých, které jsou zařízeny v pop-artovém stylu.

Superhrdinové dodají interiéru nápaditého ducha a dynamiku. Foto: Crowdyhouse, Animi Causa
Při zařizování chlapeckého pokojíčku se můžete inspirovat superhrdiny

Nejslavnějšími superhrdiny v naší kultuře jsou bezpochyby dvě komiksové postavičky - netopýří muž Batman a supersilný Superman. Postavičky se dlouhodobě těší velké oblibě a jejich nadlidské schopnosti jsou malými chlapci hodně obdivované. Jde tak o celkem nadčasový motiv, u kterého si můžete být víceméně jistí, že děti bude bavit.

Pokud chcete dodat dětskému pokoji na zajímavosti, můžete uplatnit speciální lampu s logem Batmana nebo stan určený pro malé superhrdiny.

Foto: Yellow Octopus, Ksl living

Je třeba brát v úvahu, že tyto kousky nejsou zrovna nejvkusnější dekorací, a tak by zpravidla měly sloužit jen jako doplněk dětských pokojů.

Výjimkou jsou interiéry zařízené ve stylu pop-art, kterým sluší všechny motivy z konzumní kultury a předně komiksové vzory.

Jídelnu zpestří prostírání s mtivy superhrdinů nebo hodiny speciálně tvarované ze staré vinylové desky.

Foto: Excelsa, DaWanda

Pokud chcete tento motiv umístit i do dívčích pokojíčků nebo místností, které mají děti dohromady, můžete uplatnit i motiv Supergirl. Ta je ženským protějškem Supermana. Jako motiv interiérových doplňků je ale mnohem hůře k sehnání.

Silikonová forma umožní vytvoření dortu s logem superhrdiny. Originální potah na židli zase může děti motivovat posezení u školních úkolů.

Foto: Yellow Octopus (2x)

Pokojíčku dekorovanému kousky s motivy superhrdinů by měla jinak vládnout střídmost a minimalismus. Tento motiv je totiž celkem výrazný, vévodí mu jasná a sytá barevnost. Pokud zvolíte ostatní zařízení jednoduché, motiv lépe vynikne, pokojíček nebude působit přeplácaným dojmem.

Hrnečky s tvary a motivy inspirovanými superhrdiny poslouží i jako stylové dekorace.

Foto: DaWanda, Excelsa

Nebojte se experimentovat a v pokojíčcích s motivem superhrdiny pavoučího muže Spider-Mana použít i různé sítě. Ty mohou posloužit i jako bezpečnostní prvek bránící úrazu. [celá zpráva]

Děti může k čištění obuvi inspirovat rohožka s názvem oblíbeného superhrdiny. Motiv odvážné postavičky na samplepu můžete uplatnit i na stěně dětského pokojíčku.

Foto: Yellow Octopus, Andshine

Při zařizování dětského pokoje se dají použít i motivy různých domácích i exotických zvířat. I ty dodají pokoji dynamiku a zpestří jinak všední interiéry. [celá zpráva]

Napište nám

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahradu a rádi byste se pochlubili?

Napište nám do redakce na adresu: bydleni@novinky.cz.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků