Hlavní obsah

OBRAZEM: I odpadkové koše mohou být trendy

V každém bytě jsou minimálně dva. Bývá v pracovně, koupelně nebo v dětském pokoji. A určitě nesmí chybět v kuchyni. Řeč je o odpadkovém koši. V zásadě je rozlišujeme na vestavěné a volně stojící. Nechte se inspirovat, aby koše interiér vašeho bytu nehyzdily, ale zajímavě doplňovaly.

OBRAZEM: I odpadkové koše mohou být trendy

Pokud si zrovna zařizujete vaši novou kuchyň, měli byste zvážit i všechna pro a proti, která nabízejí volně stojící a vestavěné koše. Vestavěné odpadkové koše ušetří hodně místa. Jsou zpravidla zabudované v jedné ze spodních skříněk vaší kuchyně. Můžete mít jednu, nebo více nádob na třídění odpadu.

Volně stojící odpadkové koše nebývají žádnou ozdobou kuchyně. Výrobci nabízejí odpadkové koše nerezové, chromované, nebo plastové v nejrůznějších designových řadách.

.: Plastový oranžový odpadkový koš se hodí jak do kuchyně, tak i do dětského pokoje, Quelle.

.: Plastový koš vypadá jako potažený kůží. Působí honosně a hodí se například do pracovny , Ikea.

.: Volně stojící odpadkové koše v atypické velikosti a tvaru jsou určené k třídění odpadu, Ekoplast.

.: Tento odpadkový koš by se na první pohled hodil na zahradu. Ale opak je pravdou, tento koš z galvanizované oceli je určený pro interiér, Ikea.

.: Do dětského pokoje si můžete vybrat z mnoha různých variant veselých košů, jako je například panda nebo prasátko, hrnce.cz.

.: Volně stojící koše z nerezu od firem Ekoplast a Curver vyniknou v jak v kuchyni, tak v pracovně, Ekoplast, Curver.

.: Vestavěný odpadkový koš určený k třídění odpadu. Koš je vhodné umístit co nejblíže dřezu, jelikož právě ve dřezu se potraviny před dalším porcováním čistí, Franke.

.: Zajímavý koš může posloužit v pracovně, dětském pokoji nebo koupelně. Záleží na tom, kam se vám barevně a stylově hodí, Ikea.

.: Odpadkový koš s postranními dírami by patřil spíše do koupelny nebo pracovny. Rozhodně však ne do kuchyně, Blomus.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků