Hlavní obsah

Nové trendy v koupelnovém designu

O tom, že koupelny nebyly nikdy tak velké, perfektně vybavené a útulné, jako jsou dnes, se můžeme přesvědčit téměř v každém koupelnovém studiu. Výrobci stále rozšiřují produktové řady a designéři nabízejí směřování pro příští rok. Tři hlavní trendy se nazývají „Zelená koupelna: návrat k přírodě!“, „Snadná koupelna: snadněji to už nejde!“ a „Koupelnový interiér: pryč se zdmi!“.

Nové trendy v koupelnovém designu

V Zelené koupelně se vše točí kolem úspor, zodpovědného využívání omezených zdrojů, vody a ekologického koupelnového designu. Upřednostňuje se používání přírodních a recyklovatelných materiálů, např. mědi, oceli, dřeva, skla a keramiky.

Snadná koupelna zdůrazňuje snadný přístup do koupelny, a to nejen ve vysokém věku. Cílem návrhů je vytvořit pohodlné řešení napříč generacemi, které nabídne uživatelům všech věkových skupin optimální podmínky a pohodlí bez nutnosti slevovat z designových nároků.

Koupelnový interiér se soustředí na myšlenku koupelen odpovídajících věku a je úzce spjat s novou interpretací významu koupelen a velkorysých prostorových řešení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků