Hlavní obsah

Nábytková stěna moderně

Pokud si právě potřebujete pořídit jídelní či kuchyňský stůl, komodu či skleník, sáhněte po moderním designu z klasického materiálu. Mohutným nábytkovým sestavám na nějaký čas odzvonilo, nosí se jednoduché geometrické tvary odlehčené prosklenými plochami.

Nábytková stěna moderně

Ty už nemusí být nutně čiré,ale "in" jsou pískovaná či matná skla. Stolky jsou podle nábytkářských trendů většinou vyrobeny v kombinaci masivu (tedy dřeva v celé jeho síle) a prvků z přírodní dýhy.

Co se barevného provedení týče, žádané jsou kromě přírodního vzhledu i odstíny tmavohnědé, světlehnědé, v kurzu je klasická třešeň či calvados.

Některé typy stolků (TV či servírovací) mohou být pro větší komfort opatřeny nábytkovými otočnými kolečky. Největší poptávka je po společenských stolcích doplněných spodní odkládací policí - buď odýhovanou, nebo skleněnou z tvrzeného skla.

Solitérní kusy jako skleníky či komody se zas začínají vracet do módy. Prvně jmenované slouží zejména na sbírky dekorativních kousků např. sošek, ale dát do nich můžete vlastně cokoli vás napadne. Skleníky mohou být jedno i dvoudvéřové. Komody si můžete pořídit buďto se šuplíky (nejčastěji se třemi či šesti), nebo klasické dvoudveřové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků