Hlavní obsah
Dubová Dog lamp neboli Psí lampa je inspirována teriéry. Foto: Clare Loves (2x)

Lampy ve tvaru psů se v interiéru uplatní i jako originální dekorace

Milovníci čtyřnohých miláčků si mohou interiér zpestřit zábavnými lampami inspirovanými psími společníky. Stínidla lamp připomínají ochranné průhledné plastové límce ve tvaru kornoutu, které psi nosí třeba po tupírování uší.

Dubová Dog lamp neboli Psí lampa je inspirována teriéry. Foto: Clare Loves (2x)
Lampy ve tvaru psů se v interiéru uplatní i jako originální dekorace

Designéři navrhováním těchto lamp vzdávají hold největším lidským zvířecím přátelům. Pobaví hlavně kousky s řadou kloubů, díky kterým je možné celkem věrně kopírovat psí pohyby. Lampa tak může pomyslně panáčkovat i výt na měsíc.

Lampičky se v interiéru uplatní i jako dekorace.

Foto: Mira Mira

Lampičky mají zpravidla dřevěný dekor. Do klasicky zařízených interiérů v Provence a rustikálním stylu volte ty z březové dýhy. V industriálnějším prostoru vyniknou kousky z černého mořeného javoru.

Lampičky se hodí hlavně do klasicky zařízených interiérů.

Foto: Clare Loves

Lampy s ohebnými částmi umožní přesné směrování světla. Využijete je tak jako stolní pracovní lampy nebo jako lampičky na noční stolek. Hodí se do interiérů milovníků originálních designérských kousků i do pokojů dětí a dospívajících.

Lampičky imitují zvířecí pohyby.

Foto: Mira Mira

Pokud chcete interiér doladit dalšími kousky připomínajícími zvířecí miláčky, můžete sáhnout po věšácích ve tvaru psího ocasu nebo po hodinách ve tvaru různých psích plemen.

Milovníci psů mohou interiér doladit i hodinami nebo věšáky na vodítka i kabáty ve tvaru čtyřnohých miláčků.

Foto: Annabel James, Ikea

Inspirace tvary zvířat se nevyhýbá ani sedacímu nábytku. Křesla ve tvaru býka, labutě nebo mravence jsou žádanými ikonickými kousky, které své předlohy ale připomínají jen vzdáleně. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků