Pořiďte si malé lehátko, rozkládací lehký set se stolkem, židlemi, s křesly. Zpříjemněte si chůzi po balkoně položením koberce nebo rohože.

I terasa může být dominantou
Terasa a patio propojí dům s přírodou 
Každá párty v majitelově bytě začíná na jeho nevšední terase
Palác v nebesích ohromuje především vyhlídkou z terasy
Probuďte terasu k životu
Teakový set Ambra působí velmi přirozeně, vřelým designem pohladí.

Teakový set Ambra působí velmi přirozeně, vřelým designem pohladí.

Se skládací soupravou Kirsten s ocelovou práškově lakovanou konstrukcí vytvoříme útulnou kavárničku během chvilky. Židle 695 Kč, stolek 795 Kč.

Se skládací soupravou Kirsten s ocelovou práškově lakovanou konstrukcí vytvoříme útulnou kavárničku během chvilky. Židle 695 Kč, stolek 795 Kč.

FOTO: Bauhaus (3x)

Pro set Mosaic s kovovou konstrukcí je charakteristická červená mozaika. Vynikne na balkonech s nenápadnou jednobarevnou nebo mozaikovou dlažbou. Cena 3199 Kč.

Pro set Mosaic s kovovou konstrukcí je charakteristická červená mozaika. Vynikne na balkonech s nenápadnou jednobarevnou nebo mozaikovou dlažbou. Cena 3199 Kč.

FOTO: Asko nábytek

Set nábytku Pauline ve skandinávském designu má hliníkovou konstrukci a výplet ze stálobarevného PE ratanu. Dřevěné prvky jsou z akácie. Cena nábytku včetně podsedáků a velkých opěrných polštářů 15 900 Kč.

Set nábytku Pauline ve skandinávském designu má hliníkovou konstrukci a výplet ze stálobarevného PE ratanu. Dřevěné prvky jsou z akácie. Cena nábytku včetně podsedáků a velkých opěrných polštářů 15 900 Kč.

Prázdninově zařízený balkon, navíc plný květin a třeba i vlastnoručně vypěstovaných bylinek, potěší při čtení či venkovním hodování snad každého.

Malou zahradu na balkoně vytvoříme snadno zavěšením truhlíků, květináčů nejen na zábradlí a parapety, rostlinami můžeme pokrýt i fasádu.

Malou zahradu na balkoně vytvoříme snadno zavěšením truhlíků, květináčů nejen na zábradlí a parapety, rostlinami můžeme pokrýt i fasádu.

FOTO: Hornbach

Velký balkon k pobytu přímo vyzývá. Vystačíme si s kvalitním lehčím skládacím nábytkem a se slunečníkem.

Velký balkon k pobytu přímo vyzývá. Vystačíme si s kvalitním lehčím skládacím nábytkem a se slunečníkem.

FOTO: Lidl

Souprava nábytku Diana je z povrchově ošetřeného dřeva akácie, takže odolá povětrnostním vlivům. Sklopný stůl 2490 Kč, sklopné křeslo 995 Kč.

Souprava nábytku Diana je z povrchově ošetřeného dřeva akácie, takže odolá povětrnostním vlivům. Sklopný stůl 2490 Kč, sklopné křeslo 995 Kč.

Může se vám hodit na Zboží.cz: