Rámečky mohou být transparentní, s originálním potiskem, který se neomrzí. K jejich výrobě firmy využívají kvalitní dřevo, beton, keramiku, sklo, plast či kůži, které lze libovolně kombinovat s několika barevnými variantami krytek. Navíc se některé vypínače nevzdávají moderních technických vymožeností.

Vypínače můžeme dozdobit ovládací kličkou v různých tvarech a povrchových úpravách. Bílá keramika se hodí do koupelen a kuchyní, mořený dub pak do obývacího pokoje a ložnice.

Vypínače můžeme dozdobit ovládací kličkou v různých tvarech a povrchových úpravách. Bílá keramika se hodí do koupelen a kuchyní, mořený dub pak do obývacího pokoje a ložnice.

Automatický vypínač Valena Life je ideálním řešením do dětského pokoje, na chodby atd. Světlo zapne uživatel a automaticky se vypne, když v místnosti není zaznamenán pohyb po dobu 10 minut. Cena od 923 Kč.

Automatický vypínač Valena Life je ideálním řešením do dětského pokoje, na chodby atd. Světlo zapne uživatel a automaticky se vypne, když v místnosti není zaznamenán pohyb po dobu 10 minut. Cena od 923 Kč.

FOTO: Legrand (3x)

Keramický vypínač retro s kulatým rámečkem při manipulaci hezky cvakne.

Keramický vypínač retro s kulatým rámečkem při manipulaci hezky cvakne.

Řada ovládacích přístrojů Valena Allure představuje odklon od tradičních tvarů, její design pracuje s jemně zaoblenými křivkami spíše než s ostrými hranami. Cena dekoru Purpurová Barok 705 Kč, Pavučina za 960 Kč.

Řada ovládacích přístrojů Valena Allure představuje odklon od tradičních tvarů, její design pracuje s jemně zaoblenými křivkami spíše než s ostrými hranami. Cena dekoru Purpurová Barok 705 Kč, Pavučina za 960 Kč.