Projekt designérky Leeové zvítězil ve studentské kategorii soutěže Fast Company's World Changing Ideas Awards 2018 určené pro projekty, které dovedou změnit svět.

Server Fast Company informoval, že zatímco vyhřívané podlahy se v koupelnách a na toaletách staly běžnou věcí, vyhřívaná stěna je v této oblasti novinkou. Poskytuje ženám teplé místo, o které se mohou opřít a zmírnit tak křeče. Prostor jim navíc nabízí soukromí a možnost odpočinout si.

Plastické tvarování kachliček je uzpůsobeno tvarům průměrně vysoké ženy.

Plastické tvarování kachliček je uzpůsobeno tvarům průměrně vysoké ženy.

Podle designérky ženy málokdy najdou mimo domov prostředí, které by bylo uzpůsobeno jejich problémům. Podle ní je obecně spíš cílem, aby byly ženské problémy neviditelné a architektura a veřejné prostory to svou podobou odrážejí.

Designérka se nechala volně inspirovat předměty používanými ke zmírnění bolesti.

Designérka se nechala volně inspirovat předměty používanými ke zmírnění bolesti.

Rozhodla se proto vytvořit plasticky tvarované keramické obklady, které fungují na podobném principu jako vyhřívaná podlaha, ale jsou umístěny ve stěnách. Obklady jsou tvarovány tak, aby umožnily ženám prohřát si podbřišek nebo dolní část zad.

jde o podobný princip, na kterém funguje klasické podlahové topení.

Jde o podobný princip, na kterém funguje klasické podlahové topení.

Designérka testovala různé tvary na dobrovolnicích a sledovala, kdy se cítily nejpohodlněji. Po obdržení zpětné vazby zjistila, že stěna může mít velmi jednoduchou formu.

Autorka by si přála, aby podobné prostředí bylo v budoucnu na toaletách stejně běžné jako třeba toaletní papír.