Základem zdařilého interiérového kousku jsou dva ručně vyráběné perské koberce. Jejich výroba trvá až čtyři měsíce. Podle zahraničního titulu The Steki jsou jejich součástí ocelové rámy o tloušťce 6 milimetrů. Jsou navrženy tak, aby byly neviditelné, nacházejí se uprostřed koberců.

Objekt poslouží i jako klasické křeslo.

Koberec může sloužit jako křeslo. Vyroben může být na míru podle prostorových možností.

FOTO: Profimedia.cz

Jde o kousky, které perfektně zapadnou do prostor inspirovaných snem a iluzemi. Hodí se tak předně do interiérů v surrealistickém stylu. Tento netradiční sedací nábytek je ovšem velmi drahým výstřelkem, jeho cena začíná na cca 300 tisících korunách. Alternativou k podobným sedačkám a křeslům jsou lenošky pokryté levnějšími koberci.

Netradiční sofa kombinované s kobercem v moderním provedení zapadne do minimalističtěji řešených domácností.

Netradiční sofa kombinované s kobercem v moderním provedení zapadne do minimalističtěji řešených domácností.

FOTO: Go Modern Furniture

Pokud chcete interiér doladit v podobném stylu, volte koberce i jako podložky pod myš, nebojte se kobercového vzoru ani na prostírání nebo ubrusu. Interiér tak dostane orientálního ducha, který je jako součást módního boho stylu velmi trendy.

Podložka pod myš se vzorem koberce doplní interiér milovníků textilních podlahovin.

Podložka pod myš se vzorem koberce doplní interiér milovníků textilních podlahovin.

FOTO: Cool Gift

Pokud máte rádi překvapení a běžné nábytkové kusy vás trochu nudí, zkuste v interiéru zakomponovat i koberce, které na první pohled vypadají jako černá díra v podlaze. [celá zpráva]