Vybírejme doplňky, které lze vzájemně kombinovat, mají podobný tvar, barvu, materiál.

Organizér jako krabička, sada 3 kusů, ideální na papír, fotografie, drobnosti. Materiál papír. Cena 249 Kč.

Organizér jako krabička, sada 3 kusů, ideální na papír, fotografie, drobnosti. Materiál papír. Cena 249 Kč.

FOTO: Ikea (3x)

Organizéry, pořadače, přihrádky na psací potřeby lze hezky sladit do barvy. Pracovní plocha potěší oko a zároveň zaručí pořádek.

Organizéry, pořadače, přihrádky na psací potřeby lze hezky sladit do barvy. Pracovní plocha potěší oko a zároveň zaručí pořádek.

FOTO: Bonami (4x)

Na trhu je hodně specializovaných papírových obchodů, které jsou vybaveny vtipnými a veselými pomůckami, psacími potřebami. Tak neváhejme a udělejme náš stůl veselejší!

Multifunkční organizér, materiál plast, protiskluzová guma. Větší přihrádka vhodná na telefon, menší na hodinky, mince. Cena 639 Kč.

Multifunkční organizér, materiál plast, protiskluzová guma. Větší přihrádka vhodná na telefon, menší na hodinky, mince. Cena 639 Kč.

Jednoduchý barevný stojánek na tužky s místem na ořezávátko, gumu, kancelářské sponky. Cena 299 Kč.

Jednoduchý barevný stojánek na tužky s místem na ořezávátko, gumu, kancelářské sponky. Cena 299 Kč.

Pořadač na časopisy Rissla má výšku 30 cm, hloubku 16 cm, šířku 31 cm. Materiál odolá slunečnímu záření, poškrábání i pokreslení. Cena 249 Kč.

Pořadač na časopisy Rissla má výšku 30 cm, hloubku 16 cm, šířku 31 cm. Materiál odolá slunečnímu záření, poškrábání i pokreslení. Cena 249 Kč.

Určitě si dopřejme boxy v rozmanitých velikostech, pohodlně do nich uložíme cokoliv: kresby, poznámky, šňůry na přehrávače, ale i společenskou obuv do tanečních.

Box na dopisy, časopisy, tužky a poznámky v rustikálním provedení. Materiál MDF, sklo.

Box na dopisy, časopisy, tužky a poznámky v rustikálním provedení. Materiál MDF, sklo.

Možnost barevných variant v kombinaci s čistým designem při vybavování pracovního koutku vždy oceníme. Barvy „sluší“ dětem, studentům i dospělým.

Možnost barevných variant v kombinaci s čistým designem při vybavování pracovního koutku vždy oceníme. Barvy „sluší“ dětem, studentům i dospělým.

Kvissle, to je praktická krabice na uspořádání kabelů od mobilů, MP3 přehrávačů, prodlužovacích šňůr. Otvor je ve víku a po stranách, krabice má zvýšené dno pro odvod horkého vzduchu od nabíječek.

Kvissle, to je praktická krabice na uspořádání kabelů od mobilů, MP3 přehrávačů, prodlužovacích šňůr. Otvor je ve víku a po stranách, krabice má zvýšené dno pro odvod horkého vzduchu od nabíječek.

Bílé tekuté lepidlo provede dítě školním rokem. Funguje dobře na papír, karton, textil, kůži, polystyren, kov i korek. Široká stěrka umožňuje pohodlné nanášení i na větší plochy.

Bílé tekuté lepidlo provede dítě školním rokem. Funguje dobře na papír, karton, textil, kůži, polystyren, kov i korek. Široká stěrka umožňuje pohodlné nanášení i na větší plochy.

FOTO: Pritt

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: