Recyklovaný nábytek z traktorů je rozhodně retro záležitostí. Je vytvořen v průmyslovém stylu a vyniká odolností a výraznou sytou barevností. Zapadne i do hravých interiérů zařízených v pop-artovém stylu.

Servírovací stolek z kusu oblíbeného stroje zapadne do pánských pokojů.

Servírovací stolek z kusu oblíbeného stroje se hodí do pánských pokojů.

FOTO: DaWanda

Z traktoru může vzniknout i zahradní gril s odklápěcím horním víkem, který zkrášlí zahradní párty. Tyto kousky jsou inspirací pro všechny šikovné kutily, kteří mají k dispozici staré nevyužité traktory a hledají pro ně nové využití.

Nápaditým kouskem je i stylový gril vzniklý z traktoru.

Nápaditým kouskem je i stylový gril v praktické tmavé barvě.

Zdařilými kousky jsou i bytelné „farmářské” židle ve tvaru sedátka z traktoru. Mají otočné sedadlo, které má nastavitelnou výšku a robustní základnu. Jejich ikonický tvar trochu připomíná mušle. Většina kousků je vyrobena z oceli. Litinové židle lze využít i jako zahradní nábytek na terasu nebo jako stylový nábytek pro posezení u jídelního stolu nebo baru.

Ikonická superodolná sedátka z traktorů seženete v mnha barevných provedeních.

Ikonická superodolná sedátka z traktorů seženete v mnoha barevných provedeních.

FOTO: Melody Maison, Country Garden, FloraFurniture

Lesklý červený traktor proměněný ve snídaňový bar je dodáván s kovovými kolečky, světlomety, grilem a skleněnou pracovní deskou. Zapadne do všech kuchyní milovníků ekologie, vynikne i v hotelových restauracích jako součást rautového vybavení.

Kousky s doplněnými koly a reflektory dodávají nábytku na věrohodnosti.

Kousky s doplněnými koly a reflektory dodávají nábytku na věrohodnosti.

Vtipným kouskem je řečnický pultík se světlomety, který by se mohl stát stylovým detailem na všech zemědělských konferencích a jednáních.