Ikonou mezi čaji je určitě Kusmi Tea, který nabízí 70 druhů čaje ve čtyřech produktových řadách: exkluzivní směsi, zelený čaj, klasický černý a wellness směsi.

V jednoduchosti je krása Hladké geometrické linie, minimalismus a elegance jsou typické pro finský design. Průkopníkem tohoto přístupu byl Kaj Franck s čajovou kolekcí Teema, kde je jediným zdobným prvkem barva.

V jednoduchosti je krása. Hladké geometrické linie, minimalismus a elegance jsou typické pro finský design. Průkopníkem tohoto přístupu byl Kaj Franck s čajovou kolekcí Teema, kde je jediným zdobným prvkem barva.

FOTO: Designor

Ranní povzbuzení. Jestliže máme před sebou náročný den, doporučujeme šálek zeleného čaje. Zvyšuje koncentraci a duševní výkon. Večer pijte na zklidnění meduňku.

Ranní povzbuzení. Jestliže máme před sebou náročný den, doporučujeme šálek zeleného čaje. Zvyšuje koncentraci a duševní výkon. Večer pijte na zklidnění meduňku.

FOTO: Matcha Tea

Celé čajové lístky se trhají ručně a pocházejí z Číny, Indie a Srí Lanky. Směsi mají delikátní chuť, některé i přimíchanou vanilku z Madagaskaru či bergamot z Kalábrie.

Prince Vladimir v krabičce Nejoblíbenější Kusmi tea je unikátní ruská směs s aromatizovanými citrusy a kořením, která nese název Prince Vladimir Tea. Její receptura se uchovává v tajnosti již více než století.

Prince Vladimir v krabičce. Nejoblíbenější Kusmi tea je unikátní ruská směs s aromatizovanými citrusy a kořením, která nese název Prince Vladimir Tea. Její receptura se uchovává v tajnosti již více než století.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: