Dvoupodlažní dům, jehož zadní strana nabízí výhled na hřbitov (stylově, chtělo by se říci), jeho majitel nechal kompletně zrekonstruovat a upravit. Takže skutečný potterovský/radcliffovský purista v něm patrně už tak úplně nenalezne to, po čem by toužil.

Kuchyně s jídelním stolem je velká zhruba 5x5 m.

Kuchyně s jídelním stolem je velká zhruba 5 x 5 m.

FOTO: Profimedia.cz

Dům byl rekonstruován a modernizován.

Dům byl rekonstruován a modernizován.

FOTO: Profimedia.cz

Mladý herec v domě bydlel s rodiči do svých dvanácti let. Odstěhovali se tedy přesně v období, kdy se celé rodině díky slavné filmové sérii změnil život.

Na druhé straně ten, komu stačí málo, se může těšit historkou, která se k nemovitosti údajně váže.

Když se malý Daniel dozvěděl, že byl vybrán pro roli slavného kouzelníka, byl prý zrovna ve vaně. Ta ovšem v domě již také není. Koupelny v něm ale samozřejmě jsou, a to dvě.

Kuchyň je zařízena v kombinaci bílé, antracitové a nerezu.

Kuchyň je zařízena v kombinaci bílé, antracitové a nerezu.

FOTO: Profimedia.cz

Dům je nově zařízen v moderním stylu a navíc má jednu velmi příjemnou vlastnost. Zatímco zvenku vypadá jako docela malý, každá z jeho místností naopak překvapuje množstvím prostoru, který svým budoucím obyvatelům hodlá nabídnout.

FOTO: Profimedia.cz

V domě jsou čtyři překvapivě velké pokoje.

V domě jsou čtyři překvapivě velké pokoje.

FOTO: Profimedia.cz

Obývací pokoj je zařízen standardně, tj. nechybí v něm krb. Velmi příjemným dojmem působí velká a vzdušná kuchyň s jídelním stolem. Zvláštností této místnosti je stěna s ponechanými přiznanými cihlami, na níž jsou umístěny dvě moderní, hodně pestré malby.

Zklidňujícím prvkem je naopak podlaha z masivního dřeva. Na kuchyni shlíží podkrovní loft sloužící jako druhý dětský pokoj.

FOTO: Profimedia.cz

Zadní část domu nabízí výhled na hřbitov.

Zadní část domu nabízí výhled na hřbitov.

FOTO: Profimedia.cz

„Dům, kde strávil mládí Daniel Radcliffe, je na realitním trhu teprve čerstvě, takže zatím nestihl vzbudit ještě tolik zájmu. Pár prohlídek jsme v něm ale už měli a doufáme, že zájemců přibyde, jakmile se zvěst o něm trochu roznese,” sdělil internetovému deníku MailOnline realitní agent ze společnosti Chestertons James Turner.

„Neinzerujeme tento dům ve spojitosti s tím, kdo v něm bydlíval, ale když klienty provázíme, řekneme jim o tom a oni se obvykle usmívají. Pouze jednou se jeden člověk překvapeně otočil a zeptal se: Kdo je Daniel Radcliffe?, ” dodal.

Interiér domu působí větším dojmem i díky bílé výmalbě a bílému mobiliáři použitým prakticky ve všech místnostech.

Interiér domu působí větším dojmem i díky bílé výmalbě a bílému mobiliáři, který je prakticky ve všech místnostech.

FOTO: Profimedia.cz

Podkrovní loft funguje jako jeden z dětských pokoj.

Podkrovní loft funguje jako jeden z dětských pokojů.

FOTO: Profimedia.cz