Výhodou setů s náčiním a nářadím je jejich rozdělení jednotlivými přihrádkami, které jsou přesně na míru.

Co potřebujeme, najdeme v přenosném kufru nebo v přehledném pouzdře. Některé sady se vejdou dokonce do kapsy, můžeme je nosit na ruce jako náramek.

Sada nití a cívek se spodními nitěmi. V úložném boxu je 32 cívek šicích nití v různých barvách s cívkami se spodními nitěmi. Cena za sadu 349 Kč.

Sada nití a cívek se spodními nitěmi. V úložném boxu je 32 cívek šicích nití v různých barvách s cívkami se spodními nitěmi. Cena za sadu 349 Kč.

Sada nůžek na látku zahrnuje vyšívací, krejčovské a entlovací nůžky, které pomáhají při šití. Ostří všech nůžek je z čepelové oceli, vsadky jsou z materiálu softgrip. Cena 349 Kč.

Sada nůžek na látku zahrnuje vyšívací, krejčovské a entlovací nůžky, které pomáhají při šití. Ostří všech nůžek je z čepelové oceli, vsadky jsou z materiálu softgrip. Cena 349 Kč.

Kapesní nářadí v jednom, tzv. multitool můžeme nosit i na ruce. Na náramku najdeme sadu šroubováků, otvíráků a imbusů. Cena za 25 druhů nástrojů od 3750 Kč.

Kapesní nářadí v jednom, tzv. multitool můžeme nosit i na ruce. Na náramku najdeme sadu šroubováků, otvíráků a imbusů. Cena za 25 druhů nástrojů od 3750 Kč.

FOTO: LEATHERMAN

Minimalistické rozměry ani výhodná cena by ale neměly mít přednost před kvalitou jednotlivého nářadí.

Dáváme pozor, aby bylo bezpečné a vyrobené z odolných materiálů.

X-Line sada univerzálních vrtáků, 50 dílů. Cena od 998 Kč.

X-Line sada univerzálních vrtáků, 50 dílů. Cena od 998 Kč.

FOTO: BOSCH

Domácí set nářadí pro opravy a stavbu i do dílny, v robustním plastovém kufru. Cena za 89 kusů 1799 Kč.

Domácí set nářadí pro opravy a stavbu i do dílny, v robustním plastovém kufru. Cena za 89 kusů 1799 Kč.

FOTO: MANNESMANN